Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közeledni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki tetszik nekem és a jelek szerint én is neki. De ő elég félénk és vissza húzódó de egyébként nagyon kedves és aranyos. Jóban vagyunk szoktunk beszélgetni ( csak sajnos keveset) és sokat nézünk egymásra és persze a mosoly sem marad el. Látom rajta hogy zavarban van a jelenlétemben. :) Bármikor segítséget kérek tőle szívesen segít és ő is szokott tőlem segítséget kérni. Minden reggel és amikor el megyünk köszön nekem.

Volt hogy az egyik osztálytársam meg kérdezte tőle hogy tetszem e neki és igennel válaszolt mosolyogva sőt úgy hogy a közelben voltam. :)

Próbálok közeledni felé általában én szólok hozzá meg várom ha megyünk a terembe és kedves vagyok vele ahogy csak tudtok! :)

De nem tudom hogy hogyan tudnám finoman tudatni vele hogy van esélye nálam.

Tudnátok nekem ötletet adni?

Gondoltam arra is hogy szimplán elhívom magammal suli után valamerre de félek hogy túl rá menős lenne.Ez jó ötlet? Mit tegyek hogy érezze hogy nem kell félnie? Ohh és remélem nem értettem félre a jeleket.

Mindketten 18 évesek vagyunk! :)

Fiúk és lányok válaszát is várom! Köszönöm a segítséget! :) Hibák miatt pedig bocsánat.


2016. dec. 10. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint igen, el kellene hívni valahová. Öleld meg ha ketten vagyok és mondd neki, hogy szeretnéd elhívni pl. sétálni. Ha sikerült akkor beszélj vele utalj arra, hogy többször is szeretnél vele lenni, akkor is öleld át.
2016. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*vagytok, 19F.
2016. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem nem ijjed meg attól hogy el hívom. :)
2016. dec. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!