Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lany a suliba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym05 kérdése:

Van egy lany a suliba aki nagyon bejon? Miert csinalja ezt? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A hete megallitottam a folyoson es megkerdeztem h hivjak amire valaszolt es megkerdezte h miert es mondtam neki h nagyon szimpatikus es szeretnem megismerni ezt megkoszonte es mondta h jeloljem be facen be is jeloltem de nm fogadta el... szunetbe lementunl suli ele haverokkal es a csaj akkor ment haza es a szeme sarkabol nagyon nezett ezt meg is emlitettek a haverjaim.Masnap a folyoson kb7 meterrol elkezdett kovetni a szemevel es mondom rq koszonok vissza is koszon mosolyogva . A lany 16 eves en pedig 15 o 10. Es en 9. Es vagyok ugy tudom van baratja de ezt nemreg tudtam meg nm szeretnek belemaszni a kapcsolatukba de nagyon bejon a lany miert csinalja ezt .. nm jelol vissza pedig meg o mondta h keressem fel az fbn folyoson kovet a szemevel nm 1xer csinalta annak ellenere h van baratja ... ? Mit tegyek hagyjam ? Felejtsem el v varjak meg vege lesz a kapcsolatanak? Koszi a valaszokat! Ezt a kerdest mar feltettem de rossz kategoriaba .

2016. dec. 10. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Lehet azért nem jelölt be mert nem látta még(vagy rossz embert jelöltél be)

Lehet nincs is barátja, menj oda hozzá és kezd el vele beszélni...vagy hivd el egy innivalóra vagy pizzázni...stb...ismerjétek meg egymást!

És ha beszél magáról ne szakítsd félbe akkor se ha unalmas számodra!azért meg tudunk haragudni

Meg ne a játékokról beszélj ha vele vavy(kivéve ha ő is gamer)

Más csajt ne hozz fel témának!

Nagyon rosszul esne neki!

Hallhasd mindjg meg

És lehyél figyelmes

Ha vele vagy más lányt ne nagyon nézz meg:)

Meg az is tuti rosszul esik neki

Próbáltam segiteni

Sok sikert!!!

2016. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először is bizonyosodj meg róla teljesen, hogy tényleg van e baratja, mert ha igen, akkor tabu!! ha nincs, akkor tied a palya
2016. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van barátja jobb ha elfelejted. :/ De azt javasolnám, hogy facebook helyett próbálj inkább szemtől-szembe vagy telefonon beszélni vele. Sokkal eredetibb és célravezetőbb ;)
2017. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!