Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Van egy srác a suliba akivel nem beszélgetünk, de.

Figyelt kérdés
ha elmegyünk a barátnőmmel mellette néz (nem beképzelés mert nehéz beképzelni ha a szemedbe bámulnak) de ha meg nem ez a szituáció van..csak meglát minket figyel..és a barátai is ha nincs ott, megáll a beszélgetés.. akkor most azért van ez mert én vagy a barátnőm tetszek/tetszik neki vagy pont az ellenkezője vagy miért csinálja ezt?

2015. ápr. 8. 19:32
 1/4 szusy2 válasza:
Hát mondjuk kérdezd meg tőle?! De mondjuk jó hogy ezt én mondom mert engem is néz egy fiú és én sem képzelem be de idősebb és tetszik de nem merem megkérdezni szóval ...sok sikert :)
2015. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy cipőben járunk. Nekem is tetszik. Csak itt kérdéses, hogy kit néz..mert ha én is ott vagyok akkor az én szemembe néz..ha nem vagyok ott akkor a barátnőm is figyeli
2015. ápr. 8. 19:45
 3/4 szusy2 válasza:
A barátnőd figyeli vagy a barátnődeT figyeli?
2015. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
barátnőmet bocsi
2015. ápr. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!