Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van egy lany a suliba aki...

Anonym05 kérdése:

Van egy lany a suliba aki nagyon bejon? Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
A hete megallitottam a folyoson es megkerdeztem h hivjak amire valaszolt es megkerdezte h miert es mondtam neki h nagyon szimpatikus es szeretnem megismerni ezt megkoszonte es mondta h jeloljem be facen be is jeloltem de nm fogadta el... szunetbe lementunl suli ele haverokkal es a csaj akkor ment haza es a szeme sarkabol nagyon nezett ezt meg is emlitettek a haverjaim.Masnap a folyoson kb7 meterrol elkezdett kovetni a szemevel es mondom rq koszonok vissza is koszon mosolyogva . A lany 16 eves en pedig 15 o 10. Es en 9. Es vagyok ugy tudom van baratja de ezt nemreg tudtam meg nm szeretnek belemaszni a kapcsolatukba de nagyon bejon a lany miert csinalja ezt .. nm jelol vissza pedig meg o mondta h keressem fel az fbn folyoson kovet a szemevel nm 1xer csinalta annak ellenere h van baratja ... ? Mit tegyek hagyjam ? Felejtsem el v varjak meg vege lesz a kapcsolatanak? Koszi a valaszokat

2016. dec. 9. 23:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert tette ki a sport kategoriaba ... alapbol meg se kerdezte hova szeretnem besorolni . Hogyan lehetnr athellyezni?
2016. dec. 9. 23:49
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, összefolyik a szemem a magyar nyelv eme meggyalázásától. Esetleg újra tudnád fogalmazni legalább megközelítőleg helyes nyelvtannal?
2016. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mert a palija ellenőrizheti a fészét és akkor lebukhat.

úgyhogy élőben dolgozz,mint egy old school.

de amúgy is,ha napi szinten látod élőben akkor eleve üres menet a fészre hagyatkozni.

ne húzd a időt,bejött neki az egyenes és bátor első nyitásod a leírás alapján.

2016. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vree ***** válasza:
100%
^Szerintem ékezetek nélkül simán el tudhatod olvasni, láthattad is emailben, SMS-ben nemegyszer, ezen azért tényleg nem indokolt cirkuszt csapni...
2016. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem ékezetek nélkül simán el tudhatod olvasni"


Ha még csak az lenne. De az írásjelek, nagybetűk és értelmes tagolás teljes hiánya, illetve a nem kevés elírás és SMS-szleng sokkal nagyobb problémát jelentene. Persze, silabizálhatnám perceken keresztül a kérdező irományát, de inkább akkor már ösztönözném arra, hogy tanuljon meg rendesen írni, és ha már segítséget kér, tisztelje meg a potenciális válaszadókat azzal, hogy nem egy olvashatatlan betűtésztát hány a képernyőre.

2016. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnalom keson irtam .De ha ugy se adsz valaszt minek kotsz bele,a kerdesem abszolut megvalaszolatlan maradt a reszedrol . Tobbinek koszonom! Secskanak ment a piros tobbinek meg a zold.
2016. dec. 10. 08:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit zavaró, hogy ennyire hibásan írsz (gondolom mobilról). De ezt a h*lye dumát, hogy nem tudom elolvasni... akkor tényleg ne próbáld elolvasni, hagyd a francba, úgyse válaszoltál, ahogyan a kérdező is mondta... minek jössz ide okoskodni? egyébként egyáltalán nem olvashatatlan, csak sokkal könnyebb és "örömtelibb" egy szépen leírt szöveget olvasni, de én kb. a normál olvasási tempóm + 10-15 mp alatt ezt is simán elolvastam. tipikus okostojás kis gyökér vagy, úgy utálom az ilyeneket :D.


Kérdező: én nem tudom a helyzetet, mert nem ismerem. Te hogy nézel ki, ismered a mostani pasiját (?), ő hogy néz ki, milyen? A lány milyen, nagyon szép, olyan meghódíthatatlan? Mert nem akarlak lelombozni, de az is lehet, hogy az egész egy szórakozás, direkt flörtölget veled, de valójában nem akar semmit, csak szórakozik veled, mert ő annyival "szebb", jobb árú nálad, és gondolja, hogy ha te látod, hogy figyel rád, akkor rögtön belesel és majd milyen vicces lesz, hogy te komolyan gondolod, hogy megkaphatnád stb. Sajnálom, de ez is benne van a fiatal kis csitrik, meg egyébként a srácok egy része is ennyire éretlen és gyerekes. Ha nem jelöl vissza lehet azért csinálja, mert valójában nem gondolja komolyan. Aztán lehet a másik eshetőség, amit már felvetettek, hogy tényleg tetszel neki, rádmozdulna, de még kicsit bizonytalan, lehet az előző srác miatt, ezért a fbon kicsit vacillál, ebben az esetben egyenesen rá kell hajtani, azt hátha lesz vmi, mert ha tényleg tetszel neki, akkor itt döntéskényszerben lesz, és lehet melletted dönt.


Tényleg nem akarom kedved szegni, de jobb ha most tudod meg az első variációt, és szerintem az a valószínúbb, főleg mivel te még "kis 9.kes vagy", és ő most pont a magát nagylánynak képzelő 10.kes is lehet akár, ha ez van, és így csinálja. Szóval ez a kép abszolút összeállhat. Szerintem azért ne közeledj úgy ahogy mondtam, hogy randi stb., kedveskedés, inkább légy egyenes, határozott és erős. Mondjuk kérdezd meg tőle, hogy miért követsz a szemeddel, szeretnél-e tőlem valamit, de csak normálisan. Ha kiderül esetleg, hogy megjátszás az egész, akkor és megpróbál téged leégetni, akkor is csak normálisan mond meg neki, hogy pld: "hogy gratulálok, most aztán nagylánynak képzeled magad mi? szánalmas, hogy milyen gyerekes vagy". De semmi káromkodás, szitkozódás, nem kell a sértődés, meg, hogy aztán b*szogassanak, egyenesen pirítsd oda neki, szembesítsd vele, hogy milyen kis kisstílű nyomorék. Ha ez lenne. Ha nagyon rámozdulsz, vagy anyázod, akkor lehet a pasijának is a bögyébe leszel, de ha csak egyenesen szembesíted vele, akkor sztem még a pasija is, ha kicsit is normális, még neked fog igazat adni, hogy milyen idióta ez a csaj. Ebből csak ő jöhet ki rosszul. Már ha ez a helyzet.


Én azt mondom, hogy most mérlegelj és tartsd meg a hidegvéred, légy higadt. Ne igazán az érzelmeid irányítsanak, persze, ha nagyon látszik, hogy őszinte a csaj, akkor szépen kitárulkozhatsz, de először mérd fel a terepet, és inkább légy bezárkózva, legyél tárgyias és rideg, mint hogy érzelmileg túlfűtött. Ha tetszel neki, akkor úgyis elfogadja a közeledésed, nem kell rögtön oda meg vissza lenni ettől. Ez most egy fura szituáció.

2016. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom szepen a valaszat!
2016. dec. 13. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Elég bunkó dolog valakit megállítani, és kikérdezni, hogy mi a neve. Én nem i mondtam volna meg, az biztos.


Főleg, hogy még taknyos, fiatalabb is, mint én.

2016. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolso mi a k anyadert nem vagy kepes leirni h hogyan tetted volna... te ertelmi zavaros kotekvo hulye buta csoro majom en vagyok fiatalabb a csaj pedig idosebb vilagosan le van irva fent.
2017. jan. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!