Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi legyen? Mit tegyek? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Van egy lány.. most 20.-án lesz két hónapja annak, hogy megismerkedtünk egymással. Nagyon közel kerültünk egymáshoz.. Volt már csók is.. kb. akkor szakított a barátjával, amikor mi megismerkedtünk egymással. Annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy, ha már nem írtam neki, vagy nem voltam fent 15 percet, már hívott, hogy mi van velem.. Mostanában elég sokat veszekedtünk.. Mikor min.. Aztán észre vettem, hogy hiába ugyanúgy állunk, viszonyulunk egymáshoz, mégis más valami.. Már nem úgy állok a dologhoz, ahogy az elején.. Alig vártam mindig, hogy lássam, hogy beszéljünk, most sokszor elgondolkozok azon is, hogy vajon miről fogunk tudni beszélgetni.. Szerintetek hibáztam? Szerettem volna meglepni valamivel most, hogy 2 hónap eltelt.. De nincsen ötletem azzal kapcsolatban sem.. Hogyan viszonyulhatnék úgy a dolgokhoz, mint régen? Megkérdeztem ma tőle, hogy miért van az, meg, hogy szeretném, ha minden a régi lenne. Azt mondta, hogy minden olyan lesz. Megkérdeztem, hogy de mégis mikor, mert ez nagyon rossz nekem így.. És erre azt írta, hogy nem tudom.. Szerintetek? Mit lehetne tenni?Hogyan tudnánk rendbe hozni, vagy mi romolhatott el kettőnk között? Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm az értelmes a segítőkész válaszokat és, hogy elolvastátok.

2016. dec. 18. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan már semmi sem lesz mint régen ezt neked is bekell látnod. A lány akkor szakított amikor ti megismerkedtetek, az is lehet hogy még érez valamit a másik fiú iránt. Ha tényleg szerették egymást ez nem megy csak így, pikk-pakk.
2016. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván.. Tudom.. De akkor is el vagyok keseredve..
2016. dec. 18. 14:59
 3/3 Unblock válasza:

Szervez kozos programokat, torodj vele, ereztesd hogy meg mindig fontos neked irj neki jo reggelt uziket stb stb


Lenyeg legyen minel tobb emleketek, ha kell szervez be egy tamadot mikor kisered haza fele es ugy intezd hogy te legy a hos. #sik

2016. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!