Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért vagyok/nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagyok/nem vagyok szimpatikus? Szidhatsz, dicsérhetsz, kiélheted magad!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondoltam megosztom veletek néhány tulajdonságomat és kíváncsi vagyok hogy melyek tetszenek nektek és melyek nem. Rossz válasz nincs! :) Egy lány tetszik nekem és kíváncsi vagyok, hogy hogyan viszonyulhat hozzám, milyen lehet az átlagos megítélésem. Ha valami nem világos vagy szeretnétek hogy kifejtsek, kommentben tegyétek fel.


Egy késő Y generációs vidéki gyerek vagyok, aki ugyan ügyes sok területen de a csajozás terén nem. (Most is gondolkozok, hogy milyen hasznos infót tudnék adni.. :D ) Nem vagyok az a társasági alkat - mily meglepő - de ez nem azt jelenti, hogy teljesen anti-szoc vagyok. Van egy-két társaság, ahol nagyon jól érzem magam, de például a szórakozóhelyek nem vonzzanak. Régebben "élsportoló" voltam, de mostanra rájöttem, hogy ez így nem összeegyeztethető az élettel, így alább hagytam ezzel. Általában csendesebb vagyok, viszont ha úgy érzem hogy igazam van, mert mondjuk egy témában nagyon otthon vagyok, akkor gyakran céltalan vitákba keveredem. Néha megsértődők és akkor átmegyek durcás üzemmódba, de ez ritkább. Szeretek mindent csinálni ahogy egy korombeli, kerékpározni, kosarazni, focizni stb. Az érdeklődési köröm változatos, néha könyvet olvasok, néha pedig itthon is annak a szakmának élek, amit az egyetemen is tanulok. :)


Sokszor van úgy, hogy úgy érzem hogy hagyjanak magamra, mert pihenni akarok, de ez kifele nem mindig így fordítódik le. Öltözködésem tipikus fiús (értsd: képes vagyok ugyanúgy öltözni az ikszedik napon is, mert ha kényelmes és nem büdös, egyszerűen nem zavar :D ), más véleménye pedig túlságosan nem szokott ezzel kapcsolatban izgatni. Az egyik társaságban múltkor megkérdezték, hogy romantikus lennék-e egy kapcsolatban? Elgondolkoztam és szerintem nagyon is az lennék, igaz a saját kereteim (privát szférámba) között.


Lányok felé általában óvatosabb vagyok, egyáltalán nincs szó általános paráról, de sokszor érzem hogy nincs meg a közös a "hang". Ő foglalkozik valamivel én is és nincs nagyon kapcsolat. :D A beszélőkém pedig nem igazán a kapcsolat megtalálására van ráállítva. A hangom is szerintem magasabb mint az átlag, ez még engem is zavar, hiszen magamat nagyon mélynek hallom. Úgy tudom a csajoknál ez annyira nem jön be, de itt megesküszöm nem heréltettem ki magam! Egyébként igen válogatós vagyok ilyen téren, ha valaki nem üti meg az elvárt intelligencia szintet, akkor esélytelen nálam. Lehet furcsán hangzik ebben a kontextusban de szeretek másoknak segíteni, bármilyen sulis témában, viszont nagyon nem szeretem ha nem viszonozzák. Általában udvarias is vagyok, de ha kihoznak a sodromból (ami ritkább) akkor aztán van hadd el hadd. :D Imádom a gyerekeket, főleg a kisbabákat, igaz még csak egyszer pelenkáztam.. :)


Köszi, hogy elolvastad!



2016. dec. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Összességében szimpi vagy és kedvesnek tűnsz. Egyedül a focizással és a ritka ruhacserével van problémám, de a többi tulajdonság tetszik
2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden lány más, de van egy csomó jó tulajdonságod! :)

Nem hinném, hogy akármelyik miatt is ne jönne össze max csak a ruha kérdésben találtam kivetnivalót, de az sem annyira vészes ..

2016. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a ritka ruha cserével van gondom ( bár ezt már több fiúnál is láttam) még azzal hogy picit magasabb a hangod.
2016. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus vagy drágicám.Úgyis elkellene már nekem egy kis friss hús.

Kati néni/90

2016. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket! :) Nagyjából hasonlókra számítottam.


Magának is köszönöm Jóska bácsi! Kati néni üzeni, hogy nem szép az ő fiókjából üzengetni és különben is elfogyott a kefír, amit pótolni kellene mihamarabb. :3

2016. dec. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!