Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozom a tökéletes lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom a tökéletes lánnyal, nagyon izgulok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma egyik barátommal találkoztunk a barátom egy gyönyörű ismerősével. Miután elment megkérdeztem a lány nevét és a barátom amiket mesélt róla 100%ban összeillünk, nemrég írt hogy beszélt a lánnyql hogy én is tetszem neki és most arra jutottunk hogy holnap találkozok vele. Nagyon izgulok, tudni kell rólam hogy lányokkal szemben egy cseppet bátortalan vagyok és félek hogy nem tudunk majd beszélgetni. Tudnátok írni ötleteket amikről lehetne kínos csendvesetén beszélni.
2016. dec. 19. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Hupsz a végére kérdőjel kellett volna
2016. dec. 19. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit csinál a szabadidejében és arról beszélhetek.
2016. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*beszélgessetek
2016. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izguljál. Legyél természetes és felszabadult. Ha tetszel neki akkor már nyert ugyed van.
2016. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!