Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szimpatikus egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szimpatikus egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külsõ tulajdonságok: Alacsony, Sötétbarna haj, zöldes barna szem szem.

Belső tulajdonságok: Csendes szerény,segítőkész barátságos,kicsit hirtelen haragú,megértő.

Nagyon szereti az állatokat,van egy pár házi állata. Szeret barátkozni,nehezen bízik meg emberekben,kissé türelmetlen,szeretek gyerekkel foglalkozni,értebbnek könyvelnek el a koromhoz képest,sokak szerint aranyos és kedves vagyok,persze csak akkor ha velem is azok.Utálok vásárolgatni számomra unalmas,tevékenység.Szeretek kirándulni,a családommal új helyeket felfedezni.Ha,nem kapok meg valamit nem hisztizem érte,hanem elfogadom.Törekszek mindig a legjobbra,ha nem sikerül a legjobbat kihozni,magamból akkor kicsit megvagyok szeppenve.Csendes természetem ellenére,ha valami nem tetszik hangot, adok a véleményemnek és megvédem magamat.Érzékeny vagyok hamar megtudnak bántani,de ugyan ilyen hamar meg is bocsájtok persze nem mindenkinek,ha valami nagyon olyat csinált az illető,ami nekem nem tetszik elásta magát nálam.Szabadidőmben szeretek fényképezgetni illetve,játszani/futni a kutyussommal.

17/L


2016. dec. 21. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az kár, hogy egyszer ez a sok jó tulajdonság elmúlik.
2016. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de így persze akárhogy el lehet képzelni, úgy ahogy nekem szimpatikus, pedig lehet a valóságban nem volnál az.
2016. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem mivel először E/3-ban beszél az illetőről majd E/1-ben vagyis több személyiséggel rendelkezik, vagy csak szimplán bolond.

17f

2016. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus :) 17/F
2016. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus.

18/f

2016. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj
2016. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mind te vagy? Itt akarsz bepasizni? Amennyi aberrált állat van itt, elég nehéz lesz.
2016. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem pasizni akarok!!
2016. dec. 22. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!