Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mitől lehet ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől lehet ilyen valaki, depresszió ez netán?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki nagyon tetszik. egyes órákon amikor ugy van szemezünk is. az osztályból csak én kedvelem őt kb... és csak én beszélek vele. elmondtam neki h kifejezetten szimpatikus, erre ő meg rávágta, hogy "ugye csak ennyi és nem több?" mondom igen... mert ez igaz is nem vagyok szerelmes belé ...legalábbis még. de egy kis beszélgetés után jött egy fura megszólalása:"egy jó tanács: e szeress, nem éri meg.." majd kis idő után egy újabb.:"én senkit se szeretek, nem egészségesek az emberi kapcsolataim" rossz a viszonya az egész családjával csak néhány barátja van. és asszem kezdek beleszeretni. Mi kellene tennem? 17/F

2016. dec. 22. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz gyerekkor, szeretethiany, világ ellen irányuló gyűlölet, totális depresszió... sokkal jobban jársz ha hagyod ezek menthetetlenek... próbáltam már hasonlót...
2016. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De...már beleszerettem...ennyire nem éri meg harcolni érte?
2016. dec. 22. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, szeretgesd, mesélj neki vicces/ciki gyerekkori vagy akármilyen sztorikat,légy minnél többet mellette
2016. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tölts vele sok időt, próbálj meg rájönni milyen sérelmei vannak és azokat begyógyítani. Pl.:túl sokat csalódott ezért legyél te mindig az a személy akire számíthat akkor is ha nem kér tőled semmi szívességet, mert nem fog. Apró lépésekben közeledj felé, ismerd ki, nyújts neki minden nap egy kis örömöt egyetlen mosolyt az arcára. Óvatosan és lassan haladj előre. Érezze, hogy te megbízol benne és nem szánalomból keresed a társaságát. Apránként fog ő is más lenni. Amíg nem látod, hogy ő is viszonozza a szereteted nem tanácsot felhozni ezt a témát, mert csak zaklatott lesz tőle. Nagyon figyelj oda, hogy ne bántsd meg semmivel, mert lehet végleg elásod magad nála. És legyél megértő vele.

Ha valaki ezt velem megtenné én biztosan megtörnék előbb utóbb és hidd el ha megtöröd nagyon tud majd szeretni.

Sok szerencsét!

(egy depressziós lány)

2016. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!