Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak barátot akarok, túlságosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátot akarok, túlságosan rápörögtem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban(csak látásból ismerem). Nem tudom, hogy mit érzek, olyan bonyolult minden :( Szerintetek? Most, így szünet elején jöttem rá, hogy lehet, hogy valamit akar, és ha ez számít, akkor állandóan a Facebook adatlapját nézegetem és várom a szünet végét, hogy a suliban újra láthassam őt, és siránkozok, hogy miért kezdődik a suli kedden, mivel hétfőnként szoktam látni :/ ja és már az órarendjét is kikerestem :D és az a furcsa, hogy eddig, hogyha éreztem valamit egy fiú, iránt, akkor fostam attól, hogy kapcsolatba kerüljek vele(messenger, odamenés, vagy egyszerűen csak hosszan ránézés és féltem hogy mit gondolhat ő vagy a haverja rólam) de most ez ennél a fiúnál egy kicsit sem érdekel, úgy érzem, hogy lazán odatudnék menni hozzá, már a témát is kitaláltam. Ez lehet egyfajta biztonságérzet? Ja és még annyi, hogy nagyon cuki a mosolya :3 Most akkor tetszik vagy mi?

2016. dec. 22. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
15/l
2016. dec. 22. 18:39
 2/4 okosóra ***** válasza:
Tedd azt menj oda irj ra vagy valami
2016. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszik neked igen. Ha gondolod kezdeményezz de ne éld bele magad túlságosan kérlek.
2016. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet ez már egy kicsit komolyabb "kapcsolat" és ezért érzel így iránta. Vagy sokáig nem volt senkid és most találtál egy jó srácot magadnak és ezért érzed ezt.

(amúgy nekem is ilyen van, csak nem lesem ki az óra rendjét és nem görcsölök rajta ennyit.)

15/F

2016. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!