Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok! Bar akar fiuk is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Bar akar fiuk is Tulsagosan ragaszkodom a baratomhoz, nem akarok menni nyaralani, mert sirok ha 1 napnal tobb ideig nem latom. Meg megy a balaton soundra, ettol is sirni kezdek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segitsetek nekem kerlek!

Szeretnek leszokni errol, hogy minden percben tudjak rola, hogy ne birjam ki nelkule akar 1 hetig, hogy ne gondoljak folyton ra

Percenkent nezem a telom, hogy irt e

4 honapja vagyunk egyutt, es szeretjuk egymast, tudom hogy a kapcsolat a bizalom alapja, es nem adott eddig okot, hogy ne bizzak benne

Mit lehet ezzel tenni???:(


2016. ápr. 21. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj te is vele a Soundra.
2016. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Vésd az eszedbe a következő sorokat:

Minél jobban ráakaszkodsz, annál hamarabb fogod elveszíteni.


B*szott nagy közhely, de egy kapcsolat olyan, mint a pillangó. Nem szabad túl szorosan fogni, mert összenyomod, de túlságosan lágyan sem, mert elrepül.


A féltékenykedésnek semmi értelme.

a) nem csal meg -> te feleslegesen rágódtál a dolgon

b) megcsal -> nem vagytok egymáshoz valóak, tehát nincs min rágódni


Foglalkozz a barátaiddal / hobbiddal / tanulmányaiddal...stb. Ne csak ő legyen a világodban.

2016. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá hogy nélküle is van élet, mert egy kapcsolat sem tart örökké. Főleg ha ráakaszkodsz, akkor menekülni fog tőled hamar. Foglalkozz értelmes dolgokkal, mert a leírtak alapján rengeteg felesleges szabadidőd van amivel nem tudsz mit kezdeni.
2016. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem bírják az ilyen csajokat hosszútávon, ha tényleg ennyire szereted, akkor engedd, hadd élje a saját életét, és neked is legyen meg a saját életed nélküle, csak így lesz hosszútávon működőképes a kapcsolat. Mondom ezt úgy, hogy 9 éve vagyok együtt a párommal. L/28
2016. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabad ezt csinalnom

Koszonom a valaszokat:)

Nagyon rajta vagyok, es probalom eltitkolni elole ezeket, ne erezze, hogy visszafogom vagy barmi, nem szeretnem elrontani:(

De annyira nehez, nektek nem volt ilyesmi problematok az elso szerelemnel?

2016. ápr. 21. 20:50
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
El fogsz pusztulni ha véget ér. Nem titkolni kell, hanem az okára rájönni. Így csak magad teszed tönkre.
2016. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki volt már valóban szerelmes,vagy csak ismeri a szerelem során létrejövõ biokémiai az tudja,hogy az ilyen érzések normálisak egy ennyi idõs szerelmi kapcsolatban.Majd ha pár év múlva is ugyanígy éreznél,hogy a pasi nélkül nincs élet,na akkor lenne probléma.
2016. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*biokémiai folyamatokat
2016. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, igyekeztem megfogadni mindet:)

Szerintem jo uton haladok, de ne kiabaljuk el :P

Mar egesz jol birom, kezdem elfoglalni magam nelkule:)

2016. máj. 7. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Tart még a kapcsolat?
2017. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!