Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Elég hosszu, szoval ha elolvasod, maris szeretlek!

Az osztalytarsam (most vagyunk 11.esek) nyár óta bejön nekem, de már azelott egy evvel nagyon jó barátok lettunk, nagyon bennsőséges viszonyunk alakult ki, rengeteget fogtuk egymas kezet, stb., de egyukunk se tetszett a masiknak. Aztan nyar elejetol ő nekem igen. Ezt nem mondtam meg el neki, mert nem tudtam hogy mennyire komolyan erzem a dolgokat, lehet h 2 het mulva elmulik, es akkor minek bonyolitsak ennyit a dolgon... Meg igazabol nyaron alig talalkoztunk(nem emiatt a dolog miatt, csak igy alakult), kb csak az utso elotti heten, amikor is kozosen mentunk el a barati kurunkel nyaralni, es ott az egyik este mi(en es o) nagyon sokat lelkiztunk, nem errol, hanem mas problemaimrol, es utolag kiderult hogy nagyon megszeretett ezen a heten(valoszinunek tartom, hogy emiatt a beszelgetes miatt foleg, mert amugy minden egeszen atlagosan ment). Szeptemberre meg korabban megbeszeltuk h poenbol randizunk,mert fun, de en nem tudtam jol venni a dolgot, mert o poent csinalt volna belole, en meg nem. Szoval folyamatosan tologattam, meg igy ezzel egyutt fokozatosan egyre kevesebbet kommunkáltam vele, mert nem sikerult sose elmondani, h mi van, es h o mit erez, de o csak azt erezte h egyre messzebb vagyunk... Aztan jott egy cserediak program, es megismerekedett egy kulfoldi csavoval, mindketten sejtik h bejonnek a masiknak, de nem jarnak, csak kommunikálnak. Es en errol nem tudtam egyaltalan, es kb 1 hettel lemaradva elmondtam neki h mit erzek, o meg persze visszautasitott, es elmondta h ha hamarabb mondom, akkor valoszinuleg igent mond, de most nem tud... Aztan egy hetig nagyon hanyagoltuk egymast, de aztan minden visszaaltt a regi kerekvagasba, megint nagyon osszemelegedtunk minden a regi lett, csak epp en belul szenvedtem...igy eltelt kb 1.5 honap amikor is egy este utan amikor kulonlegesen nagyon kozel jerultunk egymashoz, elmondtam h en meg mindig igy erzek, es h valaszoljon egyertelmuen megint, h tudjam mi van... Erre azt mondta, h egyre inkabb igent mondana, de nem mond, mig nem veszelt a kulfoldi sraccal, akivel is a kovi cserediakozas marciusban lesz...szoval gyakorlatilag marciusig kellene varnom egy talanra. Azota megint eltelt egy honap, nem lettunk kozelebb egymashoz szerintem, de a kulso emberek szemeben ugy tunik, mintha nagyon kavarnank, pedig kb minden ugyanugy megy mint azelott, es arra kb sose szoltak be...szoval ezt furcsallom. Es volt par parti amikor ideges volt ram, volt h hozzam se szolt, de volt h egesz este osszebujtunk csak a belso szobaban, es semmit se csinaltunk, mig a tobbi baratunk kint volt (itt o volt a hazigazda). Es egy bulin (tegnap elott) nem tudtam ellenallbi a kisertesnek, es megneztem h messengeren mit kommunikal a masik sraccal, es lattam h november kozepe ota a csavo nem irt vissza neki... Es nem tudom h elkezdjek megint flortolni vele, es kerdezzek ra megint, vagy az mar tenyleg sok lenne, es nagyon idegesitoen tele lenne velem...amiatt is nem tudom most, mert meg ujra ossze kell gaverkodnom vete, mert tegnap veletlen osszetortem az ágyát, es mivel nhm volt idom reggel megjavitani, kuldtem egy varatomat, h javitsa meg, es persze a lany erre kiborult...szoval most igy allunk, szerintetek kit kene tenni?



2016. dec. 22. 20:32
 1/3 okosóra ***** válasza:
Ha fiu vagy akkor tudom figylemedbe ajanlani hogy ha rakerdezel es megmondod utana hogy nem kell egybol valaszolni akkor lehet hogy igent mond de ne mond neki hogy zudsz a novemberi cuccolrol ha lany vahy akkor pedig ha nemet mond tudom sajnalni
2016. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igy karacsony kozelettevel lepd ot meg valami gyonyoru vallomassal. Es annak a lanynak aki osszebujik veled, biztos nem lehetsz kozombos. Good luck, dude! (15/L)
2016. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: fiu vagyok

2.: annyira nem volt full osszebujas, de valoigaz, h nem vagyok szamara kozonbos...ezt tudom. Mondta is. Csak azt nem tudom h mi van a masik pasekkal, es h mi lesz, v mit gondol rola. Vagy igazabol nem tudom h jo otlet e, ha megint (3x) rakerdezek, amikor valoszinuleg ugyanazt mondana mint elozo kettore... A karacsony alajaba veve szep, de sajna szilveszterig aligha tudunk talalkozni, es akkor is gigaparti lesz, egy tenyleg kicsi hazban, szoval nem tudom mennyire lesz kedve beszelni, v setalni v mittudom en...szoval nem hinnem igazabol h jo lenne megint rakerdezni...

2016. dec. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!