Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viseljem el hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el hogy soha nem lesz párom, ha a szüleimen kívül szinte senki nem tud. Ja hogy létezem, mert mindig otthon ülök?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és egyetlen egy barátom sincsen.

Csak sportolni járok el és azt is egyedül..

Ha éppen nem sportolok és nem vagyok suliban akkor minden időmet kizárólag otthon töltöm unatkozással.

Ha lenne kivel mennem akkor nagyon szívesen gondolkodás nélkül mennék szórakozni,de nincs.


Olyan rossz nézni az ablakból mikor a lányok csoportba verődve mennek a fiúbarátaikhoz.


Engem csakis az az egy bánt nagyon hogy a lányoknak más fiúk tetszenek,más fiút szeretnek engem meg nem.


Olyan irigy vagyok.


2016. dec. 28. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:
A tudja szót azért választottam el,mert csak így lehetett kiírni.
2016. dec. 28. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
mit sportolsz? Budapesti vagy? nem vagyok lány (meleg sem), csak fura hogy hasonlítunk, mondjuk én nem panaszkodok, mert a lányok nem utálnak, de kb minden stimmel :D
2016. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
yah 17 éves vagyok én is.
2016. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt javasolom, ha más már nem jön össze, akkor nézz be az AnoTalk-ra! Nagyon tudom ajánlani, lett egy pár barátom! 😊Remélem tudtam segíteni! 😇
2016. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4est támogatom.

Nezz fel bátran.

Meg süti is van🤗

2016. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat ne ulj otthon mindig (?!)

Ha nem vagy olyan bator hogy egyedul elmenj barhova is es ugy szerezz uj baratokat, akkor menj el osztalytarsakkal.

Vagy ha tudod hova szoktak jarni az osztalytarsaid/stb akkor elmesz es hozzajuk csapodsz, nem fogjak leharapni a fejed. Es jobban megismered oket is. Es akkor mar van is kivel menni ide-oda.

De ha egesz nap otthon ulsz, ne vard hogy a sultgalamb berepul az ablakon :/

2016. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor úgy érzem ez így is fog maradni.

Gyűlölöm az osztálytársaimat.

2016. dec. 28. 16:44
 8/10 A kérdező kommentje:
De legalább megszokom majd felnőtt koromra az egyedüllétet.
2016. dec. 28. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányként sajnos én is az az otthonülős típus vagyok és én még sportolni sem járok el...Az ilyeneknek lehet csak az internet marad. 16/L
2016. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátkozz az interneten, a közösségiken(pl facebook)!!! :)

Hát én is így vagyok valahogy, az osztályom nagy részével nem vagyok jóban, nagyon sehova nem járok el barátokkal, sok barátom amúgy sincs, csak annyi a külömbség, hogy én 14 vagyok, és lány.

2017. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!