Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanitása...

Szuka kutya ivartalanitása után baj ha nem tud otthon maradni vele senki?

Figyelt kérdés
4re érek haza monden nap.
2016. máj. 11. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát aznap meg másnap nem árt a felügyelet, én direkt nyári szünetben időzítettem, ezt nem tudjátok megoldani?
2016. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert nalunk mindenki dolgozik és nincs nyáriszünet sajnos.
2016. máj. 11. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sehogy nem tudjátok megoldani, akkor csináljátok pénteken délután és akkor legalább az első két és fél nap nincs egyedül.
2016. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénket is ivartalanítottuk és utána nagyon nagyon kába volt, mikor hazahoztuk az altatástól. Még lázas is volt, rázta a hideg, alig bìrt lábra állni, utána is csak kóvájgott szegény... szóval szerintem egyedül hagyni műtét után elég veszélyes, kárt is tehet magába, mert azt sem tudja hol van. Másnap szerintem már annyira nem gáz, de műtét után közvetlenül nem hagynám magára. Azt nem tudod megoldani,hogy valahogy úgy jöjjön ki a dolog, hogy mire végzel a munkával, akkora legyen kész a műtét? Nincs valaki aki elvinné neked a műtétre?
2016. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérd péntekre a műtétet, és akkor csak aznapra kell szabit kivenni, utána még két napig otthon tudsz lenni vele. (Esetleg ha olyan helyen műtik, ahol szombaton nincs rendelés, akkor csütörtökre, mert jó, ha aznap és a köv. nap van elérhető orvos.) Ha valami gond lenne, az előjön ennyi idő alatt, utána már kevesebb az esélye. Természetesen a gallér legyen rajta, és ne tudja levenni, mert ha hozzáfér a sebéhez és szétnyílik, az baj.
2016. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megprobalom megoldani valahogy.

Meg egy nagy fotel a fekhelye ami csak az ove. Eleg magas, gondolom akkor az sem lesz jo neki ebben a par napban fel-le maszni rá.?

2016. máj. 11. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A gallértól nem fog tudni felmászni a fotelbe. Műtét után pedig nem is feküdhez csak a földön, mert különben leesne.
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szabit nem tudtok ki venni? vki egyik napra másik második napra, vagy pedig pénteken műtsék.


Első két napban tényleg jó ha van mellette felügyelet.

2016. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!