Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalok mar magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok mar magamnak egy normalis lanyt? 16f

Figyelt kérdés
Nem nezek ki rosszul, meg a beszelokem se rossz, humoros vagyok..175 cm magas szoke haju...sportos vagyok, focizok kerekparozok kondizok...ezenkivul tudok gitarozni, motorozni es nem a robogofelere gondolok...tavalyi evet 4.2 re zartam gimiben szoval meg hulyegyerek se lennek...ehheg kepest mindig azt kapom hogy legyunk csak baratok...voltak ilyen nyari kavargos kapcsolataim, ilyen egy ket hetes puszilkodos...de tobbre vagyok....remelem tud valaki segiteni, mert mar tenyleg nem tudom hogy miert van ez...lehet bennem van a hiba es csak nem veszem eszre?
2017. jan. 2. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
nagy az arcod tesó... vegyél picit visszább és ha igazat beszélsz magadról akkor nem lesz gond. mellesleg a sulis jegyek nem tükrözik az értelmet... én pl a 4.2 es atlagoddal körberöhöglek...
2017. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem felvagasbol irtam, ezek jellemzoek ram...
2017. jan. 2. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos az az igazság,hogy a lányok többsége nem normális,hidd el nem veled van a gond. A normális lányok nehezen adják meg magukat. A többségük pénzre mennek,meg ribiknek csak te vagy bokor. A másik meg az,hogy hamarabb talál magának olyan féreg nőt,aki börtönben volt,alkoholista,üti-veri,és nem tiszteli,na az olyant jobban megbecsülik. Ezek után,már csak annyit tudok írni,hogy örülj,hogy még nem találtál magadnak,akiről azt hiszed,hogy normális.
2017. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor maradok egyedul...:)
2017. jan. 3. 00:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Hármas már bocs, de ez nem kicsit baromság.

Kérdező: 16 éves vagy, hova rohansz? Most nincs, majd lesz.

16/L

2017. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján nem vagy az a nagymenő ivós cigizős fajta.Lehet,hogy ilyen lányoknál próbálkozol?
2017. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös láttam,és tapasztaltam már elég sok mindent 33 éves férfi vagyok,és nem kell bemutatni nekem,hogy milyenek a mai lányok. Akármikor dughatok,amikor akarok,de rendes lányt találni ahhoz szerencse kell!
2017. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki "akkor dug, amikor akar", az ne sírjon, ha csak olyan lánnyal hozza össze a sors, aki szintén " akkor dug, amikor akar"!;) Szóval a normális lányok többnyire a normális srácokat választják, nem azokat, akik ész nélkül mindenkivel mindent.

5-ös voltam

2017. jan. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy minden kis csitri a lányokat fikázza a saját hibájából. :)) Igen, ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye. Gondolkozz már!
2017. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7#-es válaszoló

A Tini párkapcsolatok kategóriát csak tizenéves használhatják.

Amennyiben nem tizenéves vagy, kérünk hagyd el az oldalt

2017. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!