Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet az h én nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az h én nem tudok találni már magamnak egy normális fiút? Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy csomó barátnőmnek több mint 1 éves kapcsolatuk van már. Pedig nem vagyok "külső hibás", persze belső hibás se, de nem tudtam még bele futni egy fiúba se akivel végre boldog lehetnék. Megjegyzem hogy 25 éves vagyok, örülnék már egy komoly kapcsolatnak. 3 barátom volt eddig, szóval nem egy .. vagyok ! De egyik se sikerült komolyra sajnos. :(
2016. szept. 15. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet. Normális partnert találni már egészen más kérdés. Lassan 24 vagyok és vannak céljaim amiket szeretnék elérni, de az előző kapcsolataim ebben csak hátráltattak. Ahogy írtam, normális partnert aki a társunk lesz egy hosszú úton, nehéz találni.
2016. szept. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb én is vagyok.....
2016. szept. 15. 04:19
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Írly, én nórális vagyok.
2016. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol találhatnál, de neked nem kell normális fiú.
2016. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne a fiúk közt keresgélj, hanem a férfiak között. Tudom nem sok van, de én épp szabad vagyok. 32F. ;)
2016. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem találok egy normális lányt. Ismerkedni meg bárhol lehet.
2016. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:

67 %-os rettenetesen egyedül van, napok óta reklámozza magát. Szerinte dobj neki egy üzit!


Szerintem tárd fel az okokat, hogy miért is lettek a kapcsolataid ilyen rövidek. Az úgy sikerült nem valami konkrét megállapítás.

2016. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Johnny Bravo ***** válasza:
74%

"Pedig nem vagyok "külső hibás", persze belső hibás se, "


Biztos vagy te ebben??

2016. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!