Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne értelme így kezdeményezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme így kezdeményezni a csajnál?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán szoktam látni egy lányt a buszon, aki külsőre szinte tökéletesen néz ki (legalábbis számomra), de megérzésem/pár elkapott beszélgetéstöredék/Facebook profil alapján 'nem igazán hódol az iskolai tudásnak' (dohányzik, elég feltűnő fekete szemöldök festett szőke hajnál, tetoválás 17 évesen, csücsörítős-melles profilképek.. stb.).

Ez engem igazából nem zavarna, de a haverjaim előtt kicsit gáznak érezném, hogy ő a barátnőm. Nyilván, nem lenne belőle komolyabb baj, de azért a poénkodás eléggé általánossá válna vele kapcsolatban, ez pedig engem zavarna.


Nagyon erősen gondolkodom rajta, hogy ettől függetlenül bepróbálkozhatnék nála, de még egy probléma, hogy 1 évvel idősebb nálam (egész pontosan 11 hónappal).


Szerintetek?


16/F


2017. jan. 4. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz nála. Ha neked tetszik akkor ne foglalkozz a haverjaid véleményével, a poénkodást majd ugyis abba hagyják majd. Szerintem nem gáz az egy év korkülönbség. 17/L
2017. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!