Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme nálam legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme nálam legalább 5évvel idősebb nőknél kezdeményezni szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nekem inkább a tapasztaltabb nők jönnek be és jelenleg nem kifejezetten tervezek hosszútávú kapcsolatot de ha úgy alakul és működhet simán hajlanék rá.

Már volt szerencsém egy-két iyen relációhoz (25-30) közötti korosztályból.

21/f


2014. okt. 15. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Inkább vonulj kolostorba!
2014. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
74%
szexkapcsolatot mindig érdemes kezdeményezni!
2014. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Minél idősebb egy nő annál több csalódást szedett már össze amit nem biztos hogy tud kompenzálni, aki meg fiatal az tapasztalatlan! Bármelyik korosztályban találhatsz olyat aki nagyon élvezi, mert csak azzal érdemes, a többihez hozzáérni is, kidobott idő! Nem érdemes semmi hosszútávban gondolkozni, mert csak a jelen pillanatban tudod az örömteli szerelmeskedést megélni!
2014. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy érdemes, ha találsz rá vállalkozót.

Bár én inkább a fiatalabbak közt keresek,de hát ízlések és pofonok...

2014. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
"szexkapcsolatot mindig érdemes kezdeményezni!" +10
2014. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
kösz 5!
2014. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
""szexkapcsolatot mindig érdemes kezdeményezni!" +10" +10
2014. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen igazából ez a baj eddig csak közeli ismerettségből talátam rá vevőt
2014. okt. 15. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Keresgelj a neten. En most talaltam vegre egyet, a hetvegen lesz az elso menet. Nalam15 evvel idosebb :) 25F
2014. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem imponálo mert a multaddá fog válni és ha lessz komolyabb az hiheti h anyakomplexusod van.Ha megkaphatod a fiatal pipiket miért kell a 30 éves érett nő.?Mert könnyű préda vagy anyakomlpexusod van?Szerintem gáz csak mert a volt barátom is az idősebbeket szeretee és beleesett az egyikbe 1,5 év alat gyerek, esküvő, válás azóta gyerektartást fizet.De nem mind ilyen csak az én tapasztalatom miatt mondom h nem éri meg
2014. okt. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!