Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy anyum összeak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy anyum összeakar hozni vele?

Figyelt kérdés

Anyum munkatársának a lányáról lenne szó. 14 éves és szerintem nagyon cuki :). Nos tegyük fel nevezzük "Xy"-nak. Pár napja otthon voltam amikor anyukám jött haza és azt mondta menjek már be vele a munkahelyére, mert segítenem kéne neki. Mondtam neki, hogy nem tudok mert tz-t írunk és azon múlik a félévi jegyem. Azt mondta, menjek már mert "Xy" is ott lesz és nem lennék egyedül. Tudnánk beszélgetni stb...

Akkor olyan is történt, hogy "XY"-t eljött hozzánk, hogy valamit hszavigyen az anyukájának. Anya kiment azért a dologért és ketten maradtunk és hát végülis elég jól elbeszélgettünk. :) Meg mindig "Xy"-t emlegeti, hogy ilyen fülbevalót kapott, szoktatok beszélgetni FB-n stb. Az igazság az, hogy nekem is tetszik és azt tudom hogy neki sincsen fiúkat és ez egy jó kiindulópont lenne, ahhoz hogy összejöjjünk, csak egy a baj: Nem merek kezdeményezni, de anyum már sejtésem szerint össze akar hozni vele.


Előre is köszönöm a válaszokat! 15/F



2017. jan. 4. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha anyukád akar barátnőt találni neked, ott már gáz van. :D

Nem való neked még barátnő. Nem kell ezt siettetni, majd erzed, ha eljön az időd.

2017. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SoraDraco ***** válasza:
93%

Ha tetszik akkor kezdj el vele beszélgetni folyamatosan. Aztán hívd el valahova.

De egyébként nálad meglehet játszani azt.. Kérdezd meg anyudat ,hogy össze akar e hozni azzal a kis csajszival e. Mert ha igen akkor leadhatná az infót neked azáltal ,hogy megkérdezi a lánynak az édesanyját ,hogy bejössz e a lányának. Szóval simán lehet egy kört futtatni az anyukákkal. De ha ekkora sejtésed van ,hogy összeakarnak titeket hozni akkor lehet ,hogyha megkérdezed már megkapod a választ és onnantól kezdve sima a terep számodra. Zöld út ,hogy nem leszel visszautasítva, nem kell ettől tartanod.

2017. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja, h haverkodjatok, barátkozzatok
2017. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azokból amiket tesz nem biztos, hogy össze akar hozni vele, de egyetértek a második válaszolóval..kérdezd meg tőle és ha neked is tetszik, miért ne? :D
2017. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!