Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba de anyum megölne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (tudom fiatal) és anyukám nem nagyon szereti ha pasizok.. de van egy fiu (16 éves) aki nagyon jó barátom volt és rájöttünk hogy szeretjük egymást.. Összejöttünk és nem birnám ki ha elszakítanának tőle. Valahogy el kellene mondanom anyunak ugy hogy ne akadjon ki mert én szeretem ezt a fiút.. anyukám többször mondta már hogy ő nem szereti ha a fiatal lányok szerelmesek. Ezért félek hogy eltilt a fiutól.. De én nem bírnám ki.. Lehetséges egyáltalán hogy elmondjam anyának? Anya sajnos nagyon szigoru velem de neki szeretném ezt elmondani.. Mit tegyek? Meg kérdezzem? De hogyan?
2016. júl. 15. 21:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
15%

A mai generációnál én azt veszem észre hogy a legtöbb 13-14 éves kislány már nem szűz.

Legtöbbjük nem szerelemből veszíti el a szüzességét hanem azért mert ettől lesz nagylány és feltud azzal vágni hogy már nem szűz.

Anyukád valószínűleg ettől félt, meg persze ott van a nem kívánt terhesség.

Erről beszélgess el anyukáddal.

A fiatal szerelmes lányok sok hülyeségre képesek.

Hidd el nekem, csak jót akar.

2016. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nyugodtan irj rám privátban ha szeretnél.

Vannak kapcsolódó történeteim.

2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a fiú érdekében meg kell öl nöd anyukádat, de csak akkor, ha bejön neked a fiú
2016. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hasznos a válasz?
2016. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Hidd el , 13 évesen még bőven ráérsz a fiúkkal, egyébként meg azt figyelem meg hogy a 16 éves fiúknál a kapcsolatban már eléggé előtör a tesi oldal is (jó nem mindenkinél de nagy általánosságban ) és te ahhoz még nagyon fiatal vagy, szerintem (meg a törvény szerint is) szóval szerintem még várj ezzel a nagy szerelemmel egy kicsit , és helyezd magad a vágyaid elé.
2016. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazat adok az elöttem válaszolónak, inkább ne kövess el gyilkosságot anyukád nem örülne neki
2016. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén. Nem kell hallgatni a negatívakra. Szerintem mond el neki. De csak úgy ha előtte megíhéri h elfogadja a helyzetet. A te életed és ha nincs rá ok ergó a fiú normális és szeret akkor el fogja fogadni. És ne feledd álj ki az igazad mellet ha a fentebb leírtak igazak. Majd írd ki mi lett.
2016. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd irj hogy mi volt mikor elmondtad
2016. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
NE ismétlen ne ö ld meg anyukádat, ő fontosabb mint a fiú
2016. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom megolni😂 ő ölne meg😂
2016. júl. 17. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!