Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FIÚK! Mit akartok ilyenkor?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit akartok ilyenkor? Mit kellene csinálnom? 17/l

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha a egy buliban tancolunk a barátnőimmel es egy fiú hátulról odajön hozzám megfogja a derekam es elkezd velem táncolni ugy hogy meg sose találkoztunk? Volt mar olyan hogy odajött es éreztem hogy felállt neki.. mit kellene tennem?

2016. okt. 23. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Na mit akar szerinted? Szexelni!

Én nem hagynám, hogy tök idegen fiúk nyomkodják hozzám a farkukat és ölelgessenek.

2016. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Meg akar dugni, az van. Ha buliba mész ne csodálkozz, ha egyesek könnyűvérűnek gondolnak majd.
2016. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

#1 jol mondja.

Ha nem vagy ribi akkor hajtsd el.

2016. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Pofon vágni mondjuk?Xd

Ém mondjuk egy született nőfaló vagyok de ilyen mocsokság még nem jutott sőt még a derékfogás sem. Olyan 6. Vagy 7. randi aminél szerintem elszoktam gondolkozni azon hogy megéri e komolyra fordítani a szót. Azért egyik hozzászólónak igaza volt, azt kapod amit kérsz, ami után hajtassz. Bulikban ez várható, azért mègse Izraelben vagyunk vagy az USA ban ahol egy pincernőt ha megvizslatsz akkor kiperelhetik a lelkedet is!!! Ezt úgy értem hogy idehaza az éjszakában ahol minden a szexről szól ne várd hogy feminista ügyvédek nyújtsanak neked védelmed...neked aki végső soron keresi a bajt. Ideje classt váltani ha ebből eleged van de azt ne hidd hogy miattad az ejszakai elet megvaltazik, mert ez erről szól!

2016. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2016. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Kuldd el

Vagy vedd le szajjal ha ribi vagy

2016. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Még annyit hogy 21 év s korhatár USA-ban és a szüleid nem tudom miért engednek el, ennyire nincsenek tisztában a helyzettel? Hiszen nem Te vagy a hibás,te csak utánzód a környezetedet annak a tudatnak a hiányában, hogy felfognád az élet ilyesfajta veszélyeit.

Más lányok belemennek a kalandba aztán elkapnak valamit.

Nehogy ennyit akarj nekem az élettől.

Ha azt hiszed, hogy az álompasit így fogod majd ki tevedsz, mert Danny Elfman féle figurák nem fognak besétálni ilyen helyekre de még Michael Bay sem vetemedne ilyen hülyeségre!

Abban látni az élet mélységeit hogy csajokhoz nyomkodjam az álló cuccomat? Még mit nem!

Hogy a buli a fejzúzó gagyi zenéteket jelentse? Még mit nem akkor inkább a haverom zsidó rapperei Drake meg Post Malone, azokba legalább szorult érzés.

Hogy úgy lazítsam ki a hetet, hogy szétpiáljam magam miközben százszor kimondom, hogy B*zi**!!

Nem!! Inkább leülök és megnézem a Kódjátszmát hogy többé ezt a mocskos B betűs szót eszembe se jusson kimondani.

Beúlök egy klassz étterembe a legjobb pajtásaimmal és teszek magasról arra hogy felszínes talalkozasok töltsék ki az eletemet, hogy azon kelljen rettegnem ki mit nyom hozzam.

Drogot, szirupot, piát vagy épp mást.

a FELHANGOLVA-isteni film nezd meg!

2016. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%

Rugd jóó erősen tökön!

Mért am mit csináltál akkor ?

2016. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Dan777, Te teljesen kész vagy. :D Egy nagy wtf amit írsz.

Nőfaló, közben meg otthon olvasgatsz, és 50-60-as pasikat tartasz ideálnak a mai korosztály számára. :D


A kérdezőnek annyit, hogy az átlagos bulik ilyenek. Mit kéne csinálni kérdésre meg nincs jó válasz.

Van akinek ez bejön, és a wc-ben kötnek ki a fiúval, van aki meg elzavarja az ilyeneket.


Hozzátenném, hogy a bulik azért vannak, hogy ismerkedj és szórakozz, nem feltétlen a barátaiddal.

Csak annyit kell észben tartani, hogy nem kötelező a disznótor.

2016. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy fején talátad a szöget mert elég sokat olvasok hiszen zenekritikus vagyok több elég menő lapnál.

De azért egy kicsit jobb szövegértés nem ártott volna mert a nőfaló romantikus Casanova és a Miďasz király féle csak a test legyen nyomjuk oda gyorsan két külön szint.

De nem baj ha nem értessz egyet Dannyt meg Bayt meg kicserélem akkor Andrew Garfield-ra és Logan Lerman-re csak, hogy korban is közelebb legyenek-a lényeg úgyis az, hogy zsidó srácokról legyen szó! XD

2016. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!