Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti örülnétek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ha egy normális fiú odajönne hozzátok és elkezdene veletek beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap megtetszett egy lány a buszmegállóban pont jegyet akartam venni az automatából előre engedtem már ne tudom, hogy ő volt ott-e előbb mindegy amúgy is előre engedtem volna olyan aranyos volt. Nem tudtam készpénzzel fizetni mert nem engedte az automata és mondta hogy próbáljam meg a másiknál ott volt nem messze egy másik ott már tudtam venni. Megköszöntem neki, hogy segített. Már annyira bánom, hogy nem maradtam ott beszélgetni vele. Még mosolygott is amikor előre engedtem én is rá. 23F
2017. jan. 4. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki :)

kár h nem maradtál ott vele de nembaj majd legközelebb ottmaradsz beszélgetni ha látsz egy lányt aki tetszik :)

17/L

2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl nyomulós akkor igen. Egy ilyen helyzetben nem bánnám. :)
2017. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En kellemetlennek ereznem. Van baratom ezert sose tudom ilyenkor mit mondjak mert hulyet se akarok magambol csinalni hogy valaki csak kedves de en meg rogtom azt mondom bocs van baratom . :D
2017. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ó, én igen :) 21/L
2017. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utcán nem ismerkedem.


30L.

2017. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!