Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 evesen normalis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 evesen normalis hogy jobban orulnek egy olyan lanynak akivel eltudok beszelgetni mint egy olyannak akivel jo lenne a szex?

Figyelt kérdés

Inkabb lelkis vagyok es a szex nem igazan erdekel, annak ellenere hogy 19 vagyok nem erzem azt mint mas velem egyidosok hogy mindent ami mozog megkene dugnom.

Beszelgeto partnerre lenne szuksegem de ugye a Tinder meg a tobbi ilyen alkalmazas inkabb csak szexpartner talalasra alkalmas, es nekem az nem eleg.


A kerdes lenyege az hogy ugye nincs velem baj ami miatt a szex nem annyira fontos szamomra ennyi idosen?

Es nem, nem vagyok meleg, se biszex es nem is most jon ki rajtam :D


2016. dec. 28. 14:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
Csak máshogy gondolkozol! Abszolúde normális, sőt, talán ez a jobb a kettőből. A lelkis hölgyeményeknek te egy valóságos kincs leszel.
2016. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
28%
lol van meg olyan srac aki nem csak a lyukat latja egy csajba xd tiszteletem xdd
2016. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
77%

teljesen oké,sőt,én jobban örülnék egy ilyen fiúnak...

16L

2016. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
72%
Csoda hogy van ilyen fiú is
2016. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Rengetek lanybaratom van, akik mar nem egyszer "vallottak""szerelmet""" hogy nagyon orulnek hogy talaltak ilyen ertekes ertelmes normalis sracot mint en mert velem barmit meglehet beszelni a fius dolgukat os azt is amit meg a baratnojukkel se tudnanak.

De en mostanaban nem tudok ilyen bizalmat viszonozni, nem merek megnyilni, felek.

Kell valaki aki erezteti hogy torodik velem fontos vagyok neki es bizhatok benne.

Nincs velem baj olyan teren hogy nyomi vagyok es nem akad csaj, csak nem erzem azt hogy nekem kell rendszeresen a szex.

2016. dec. 28. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nagyon örülnék egy ilyen barátnak.

Szerintem tarts meg ezt, én 100% biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb találni fogsz barátnőt :)

2016. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Es csajozi meg sexelni mikor akarsz? Majd 35 evesen?
2016. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csajozok es van partnerem is. Problem?

Meg van olyan lanybaratom is akivel belefernek dolgok.

De van kulon erre a celra tartott szemely is :D

Szal melle lottel battya :*

2016. dec. 28. 14:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Gtfo akkor meg mit sir a szád? Ide is csak csajozni jarsz. Ilyen kerdessel varod a priviket tesó.
2016. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sok nyomi no hogy beveszi a kammert. Orom látni.
2016. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!