Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a lányokról, a barátnő utánni vágyról? 20/f

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem volt még senkim,de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?


Ui.:Saját magam miatt nem lehet barátnőm(elég hosszú a lista)


Ha valkit èrdekel akkor privátban leírom miért gondolom így



2017. jan. 5. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Van hobbim,de sport és munka közben is csak azbjár a fejemben,hogy miért lettem ennyire bal.f.a.sz. amikor régebben nem voktam ennyire zárkozott mint most,de hát ha valaki ennyire nyomorult akkor mit várjon
2017. jan. 6. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!