Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%

Mért nem lehet ? Szabad tudni ?

Amúgy eltemetni nem lehet maximum nem foglalkozni vele és más úton boldog lenni.

2016. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Azért mert nincs jó külsőm, sőt még átlagos sem és a személyiségem is nagyon rossz, így pedig nem fogok nők után rohangálni, hogy elutasítsanak így is éppen elég, inkább feladom.
2016. ápr. 6. 19:09
 3/66 anonim ***** válasza:
69%

Ezek szerint tudod mi a probléma.

A jó hír, hogy a külsődön is lehet változtatni és a személyiségeden is. Hajrá!


ne siránkozz, mint egy fürdősk**va, hanem tegyél érte.

2016. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
96%
én már bele törődtem nagy nehezen elfoglalom magam kondival egy óra kondi után örülök ha a seggemen ülök nem még hogy a csajokon járjon az eszem
2016. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
50%
Sokan vannak akik később megszépülnek :D 5 év már csodákra képes. Ne aggódj. A személyiségeden meg ha tudsz változtatni az egy hatalmas erény. Ha nem akkor meg mit akarsz az élettől ?
2016. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Szerintem akkora mértékben nem lehet, az egész életet a kinézet határozza meg, olyan nagyon semmit nem akarok csak úgy élek egyik napról a másikra.
2016. ápr. 6. 19:53
 7/66 anonim ***** válasza:
55%
keress egy célt mindegy mi az csak legyen az ad majd értelmet a mindennapjaidnak... hidd el én sem nézek ki jol és hivatásos modell a barátnőm :D nezhetsz ki akárhogy ha nagy a pofad és önbizalmad van es határozott vagy bárkit meg lehet hoditani :D hajra :D
2016. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem, gyúrd ki magad, tudom sovány vigasz, de a testedért is lehetnek veled a nők. Jó én se vagyok egy Brad Pitt, de azért az önbizalmon is sok múlik.
2016. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
#7-es jó neked tényleg nagy szerencséd van. Utolsó éppen ez az, hogy nem így akarok magamnak nőt, hogy jó a testem. De szerintem nem is lényeges mert aki olyan arra buknak a nők vékonyan is.
2016. ápr. 6. 20:35
 10/66 anonim ***** válasza:
84%

Hogy akarsz lemondani olyasmiről ami nem is volt a tiéd, nem is volt részed?

Nekem sikerült, akkor neked is fog. Sőt, sokkal jobb már így. Legalább nem mérgezem magam többé az ilyen gondolatokkal.

2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!