Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ekkora szerencs...

Csak én vagyok ekkora szerencsétlen lúzer, hogy egész életemben minden szilveszter estét, vagy magam vagy pedig a szüleimmel töltöttem?

Figyelt kérdés
Olyan jól lenne végre egyszer jól beb***ni egy haveri társaságban utána meg néhány csajjal egy jó nagy orgiában részt venni, de sajnos utóbbira a külsőm miatt esélytelen vagyok, előbbit meg nem tudom, hogy lehetne kivitelezni és hogy lehetne ilyen arcokkal összejönni. Pedig most a bánatom miatt okom is lenne egy kiadósat vedelni és végre belesz**ni a világba.

2016. dec. 31. 23:10
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha erre vágysz akkor komoly gondok vannak. Szokásos primitív suttyó stílusú ember vagy.
2016. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
örülj ,hogy neked is még élnek a szüleid. Én 18 vagyok, elmentem volna egy körre az autómmal, de jobb itthon. Sas Kabaré m3 :) közben net még 2 percig. Majd traubi szóda,kóla és pezsgő lesz a központi téma. Hallgass Apu azért iszik mert Te sírsz-t meglásd , megváltozol.
2016. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig úgy gondolsz magadra mint lúzerre,akkor az is vagy.
2016. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég szomorúan hangzik hogy egyetlen vágyad ez.


Amúgy dolgozz, tegyél félre, és vehetsz piát meg k..vákat jövőre.

2016. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mitől vagy szerencsétlen lúzer? Hogy attól éreznéd jól magad, amit hiányolsz. Ugyan, mi tart vissza, hogy kimozdulj akár egyedül valami szórakozóhelyre, ha annyira erre vágysz? Senki nem lúzer azért, mert nem üti ki magát szilveszterkor.
2016. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
És mi van ha egymagad vagy szüleiddel töltöd? Ha ennyire zavar/zavart, akkor változtatni kéne. Én mióta tudom magam szüleimmel, családdal töltöm és sosem éreztem magam lúzernek emiatt, jobb itthon kellemesen iszogatva és csevegni a családdal, minthogy most valahol félkómáson fél csomag cigivel a hátam mögött tántorogjak..
2017. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés már, de azért válaszolok én is. Mi is a szilveszter? Egy jó ok a berúgásra, mert amúgy ugyanolyan nap, mint a többi. Csak a naptárat kell miatta cserélni minden évben.

Világ életemben egyedül ünnepeltem, még akkor is, ha nem is voltam egyedül.

Gyerekként a családdal, persze éjfélre mindenki aludt, úgyhogy egyedül néztem a szilveszteri meglepetést filmet és koccintottam magammal, minden évben.

Kamaszként életem első és utolsó szilveszteri házi buliján éjfélre mindenki úgy berúgott, hogy éjfélkor vagy horkoltak vagy a hányásukban fetrengtek = ismételten egymagam koccintottam magammal és ültem a tb előtt. Azóta letojom magasról az egészet. Saját kis hagyományom van és nem is vágyom nagy ünneplésre.

2017. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát én életem első és utolsó jól beb*szós szilveszterét legszívesebben kitörölném az emlékezetemből, mert annál szánalmasabb dolog még nem történt velem. Egyet kell értenem az előzővel, a szilveszter semmiben nem különbözik egy másik naptól, csak ilyenkor jó indoka van az embernek leinnia magát.

De ha annyira szét akarod magad csapatni, akkor csak menj ki az utcára, vagy kapd fel valamelyik haverodat és menjetek el valami idétlen, Facebookon eseményként titulált házibuliba és meg van csinálva az este.

2017. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit regi a poszt, de hadd valaszoljak en is. Nekem csomo szikveszter vizsgara valo keszulessel telt. Ergo, otthon koccintottunk a szulokkel, meg fellottunk par raketat. Ez volt 22 eves koromig. Aztan volt 3 szilveszter, amibol 1 baromi jo volt. 3 csajjal smaroltam, bar hanytam is kozben. Aztan a mostani eleg ratyi volt. Igazabol a vegen mindenki beoffolta, es egy haverral ittam csak kettwn romiban. Semmivel se volt kulonb az egesz mint bármilyen masik ivaszat. Nem kell magy feneket keriteni ennek a dolognak. Igazabol ugyanolyan nap ez mint a többi.
2020. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig fájtak ezek a dolgok ("nem barátokkal, társasággal tölteni a Szilvesztert") és nem, nem a "szétcsapatás", "berúgás" miatt.

Vannak napok, amikor ordítóan szembesül az ember azzal, hogy mennyire is magányos a világban, hogy nincs felé érdeklődés, őt senki se keresi stb.

Akár társasággal kártyázás-társasjáték, akár bármi és amire vágytam annak az italozáshoz semmi köze sincs.

Én "közösségi élményre" vágytam mindig és hogy én is egy közösség része legyek.

Kérdező amire vágyik az hibás elképzelés de majd rájön.

2022. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!