Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Bentlakásos vagyok, és van egy fiú aki megszokott nézni. Amikor kajálunk úgy ül le hogy engem lásson, viszont soha nem szól hozzám. Van hogy megyünk s akkor a barátnőim mondják hogy jól megnézett. De tudom hogy nem jönnék be neki mivel dundi vagyok. Nem tudom hova tegyem el ezt. Persze nekem is bejön a srác. :)) De általában én nem jövök be senkinek a testalkatom miatt. És van hogy elgondolokodok hogy miért olyan boldogok azok akik nálam dundibbak. Kérlek segítsetek. Köszönöm előre is.

2017. jan. 7. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem. Mivel "dundi" vagy.

Te senkinek sem tetszhetsz. Mivel "dundi" vagy. Sőt, neki sem tetszhet senki. Mert ő fiú.

2017. jan. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előző full hülye, bunkó, és frusztrált is.


Figyelj kérdező: szerencsére nem mindenkinek EGYEN az ízlése! És a leírtak alapján, igenis, tetszel neki, nagyon is! :)


Még, ha neked nehéz elhinni akkor is, különben nem ülne oda hozzád a közeledbe, és nem nézegetne feltűnően :)


Aki a másikat kerülni akarja, az nem ül le a közelébe, enni!

2017. jan. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!