Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miert nm jon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nm jon ossze? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Soha nm jon ossze. Minig mikor szerelmes lettem es ossze akartam jonni a kiszemeltel az a csalodas ert hogy nm tetszem neki. Pedig nm tartom rondanak magam es masok sem tartanak annak, sot, azt mondjak es nagyon is jol nezek ki (tudom hogy bekepzeltnek hangzik) es a szemelyisegem is rendben van... akkor mi a gond velem? miert van az hogy korulottem mindenki megtalalja a parjat es en nm? soha nm jartam senkivel es soha nm csokoltam meg meg senkit. Mi az oka annak hogy nm talalok part magamnak? Koszonom elore is!

2017. jan. 9. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
nm nm nm nm nm nm nm nm
2017. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Lehet nem vagy kompatibilis senkivel, lehet csak sorozatosan peched volt. És a két véglet között is lehetnek átmenetek.

Én viszont azzal kezdeném helyedben a változást, hogy teszek egy „e” betűt az „nm” közé, valahogy így: nem.

2017. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Erről a "nm"-ről ..rvagyorsan szokjál le mert mocskosul irritáló, ráadásul a netnyelvben "nincs mit"-et jelent...

Amugy meg simán lehet, hogy minden igaz amit írtál de itt a vége a listának rolad. Magyarul fájdalmasan hétköznapi, unalmas és kommersz vagy. Se nem csúnya se nem gyönyörű, a szemelyiseged rendben azaz pont olyan mint bárkié. Szimplán nem vagy érdekes.

Tálald meg hogy ki vagy, a stilusod, keress hobbit es ne azon görcsölj, hogy mikor jössz mar ossze egy másik hót unalmas emberrel akivel 3 hónap múlva szakítani fogtok, 5 év múlva meg a nevére sem emlékszel. Alapszabály; ami nem lesz hatással az eltedre 5 év múlva az nem fontos, nem parazunk rajta..

2017. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

1.Nagyképű vagy

2.Nem tudsz írni


El vagy szálva magadtól,hogy mennyire jó vagy.Eddig csak jó tulajdonságokat írtál magadról,pedig kötve hiszem,hogy nincs rossz oldalad

2017. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
55%
Hány éves is vagy? 12, 13?
2017. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
kűldj egy képet és elmondom neked hogy miért
2017. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mégis csak benned van a hiba, de hogy mi az a hiba, arra itt senki se fog rájönni, mert nem ismerünk. Erre neked kell rájönni.
2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KakashiSensei ***** válasza:

Szerintem még nincs veszve semmi, sokan vannak így az én társaságomban is, és egyesek hamar elkezdenek mindenkivel járni, de ez nem jelenti azt, hogy együtt is maradnak.

Nálunk a "menőknek" vannak még csak párkapcsolataik, de fiatalabb korban általában nagyon sokat nem is szoktak a párok tudni egymásról, elég felszínes ismereteik vannak.

Ne aggódj, el fog jönni a te időd is. :)

2017. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy annyira nem vagyok "fiatal", hogy felszíneskedjek. Annyira meg azért én se vagyok nagy "csajozógép", hogy mindenki felszedjek pikk pakk, igazából ezeket a kapcsolatokat is csoda, hogy össze szedtem.
2017. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sajnalom hogy nem helyett nm-et irtam


biztos hogy bennem van a hiba, ez nyilvanvalo de nem tudtam hogy mi es lehet hogy nagykepu vagyok es bekepzelt de ki nem? mindenki egy bizonyos szinten bekepzelt meg nagykepu es a mai vilagban nem is tudsz vagy nagyon nehezen nem nagykepu lenni


koszonom hogy alaszoltatok a kerdesemre es azt hiszem hogy rajottem hogy mi a gond velem... nehezen beratkozok meg nem bizok meg senkiben es tavolsagtarto vagyok es ezt valoszinuleg masok is eszrevettek. Mindig az van hogy legyel onmagad de amikor onmagad vagy akkor mindenki eltavolodik toled... szegeny csaladbol jossz? mindeki lesz@r.. az inkabb ugy van hogy egy kis mennyisegben vagy ne legyel onmagad ...

2017. máj. 21. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!