Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek már hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már hogy az élet vagy a nem tudom ki nem engedi hogy elfelejts valakit?

Figyelt kérdés
Mindig az van,elhatározom hogy én most elfelejtem Tomit(most hívjuk így)mert úgy sincs nála esélyem stb és akkor abban a szent pillanatban rám ír.de csak akkor és addig míg el nem éri hogy ne akarjam elfelejteni(persze tudat alatt).Meg suliban is van egy lány nevezzük mondjuk Lilinek és mindig mondogatja hogy jaaj Lili így meg úgy és folyton cseszteti stb.Kb olyankor egy világ törik össze bennem és megint elhatározom hogy nem nekem Tomi nem tesz jót és a többi...erre odajön hozzám röhögni stb.Az élet tényleg ennyire nem szeret vagy mi??
2017. jan. 9. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
nem csak te sajnáltatod magadat és nem az élet csesz ki veled, a sajnáltatás miatt meg stresszelsz, aggódsz mindennen, elkezdesz bűnbakokat keresni míg végül ráfogod az életre, de a valóság, hogy a te hibád és fogadjad elfele, mivel ezt mind csak te kreálod magad köré.
2017. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden ember a maga ura. És ez az érzelmekkel is így van, tanuld meg irányítani az érzelmeid, én már megtanultam.

18/f vagyok, ha szar a kedvem korrigálom pl.: Meglepem magam egy hideg sörrel, elmegyek moziba egy vígjátékra stb.

Ha dühös vagyok ugyan ezt csinálom, néha elmegyek masszázsra vagy valami nyugtató wellnessre. Ha ezt megérted és tudni fogod irányítani szebb lesz a jövőd...

2017. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!