Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már hogy csak úgy szimplá...

Volt már hogy csak úgy szimplán sz*rul éreztétek magatokat mindig? Úgy mint ha már elment volna mellettetek az élet, ráadásul éreztétek hogy nem vagytok jó helyen, mert a ti helyetek az életben nem ott lenne ahol vagytok?

Figyelt kérdés

Én minden nap úgy érzem hogy nem ott vagyok az életben ahol lennem kellene. Van melóm meg minden, de valahogy semmiben sem lelem örömöm és az egyetlen dolog ami izgat az az a kérdés hogy vajon miért nem izgat semmi a világon? Szóval ti éreztétek már így magatokat? Esetleg lenne valami tippetek azon kívül hogy emeljem fel a seggem és kezdjek valamit magammal. Mert hogy ezt mindig megkapom, csak azt nem mondja meg soha senki hogy egészpontosan mit is csináljak...pedig jó lenne mert fogalmam sincs.

20/F



2016. febr. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még midig úgy érzem magam
2016. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szokott idegesíteni?

Mert engem néha már nagyon. :/

2016. febr. 21. 22:05
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Háát, helyben nem érzem magam, mert tudom hogy sokkal többre is képes vagyok, de ez még várat magára.. Össze kell jönnie a dolgoknak. Szóval egyenlőre csak terveket szövögetek, ötletelek. Tedd te is ezt.
2016. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp vagyok. Próbálom pozitívan szemlélni a dolgokat és minden rosszban megtalálni a jót meg ilyesmik, de sajnos valahogy nem akar történni semmi. Például szabadidőmben szoktam zenét írni, meg néha rajzolgatok is, de nem úgy néz ki hogy bármelyikből is profitálhatnék a jövőben. Ugyanis ezek azok a dolgok amikért ugyebár "tenni is kell", csak hát rohadtul nem tudom mit tegyek meg hogy így nem teszek semmit. Várom a csodát ami majd remélhetőleg kiemel a szürke monoton hétköznapokból. :)
2016. febr. 21. 23:16
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Valami azért mindig történik. :) Zene, rajz, önmagukban lehet, hogy kevésnek bizonyulnak, de lehet ha valamivel kiegészítenéd őket, máris megszületne a nagy ötlet..
2016. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és úgy érzem, hogy mindjárt megöregszem. Ilyenkor már vállalkozást akartam, autót, albérletet. Ebből az utolsó megvan de visszaültem az iskolapadba és úgy érzem magam, mintha takarékon lennék.
2016. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Blade Bone: Én igyekszem, de sajnos már a zenélésben sem lelek sok örömöt, pedig az volt az egyetlen dolog régebben ami úgy igazából érdekelt. :D

Utolsó: Szívemből szóltál az első mondatoddal.

Én már 18 éves korom óta túl öregnek érzem magam mindenhez. :D

2016. febr. 22. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Logika segítségével rég elértem a elme szintet ahol nem érzek negatívot bármi is történjen.

Kutass amíg élvezetforrásra nem találsz.

Ne profitra vagy rendszerbeli életre menny.

Fejlődésedre és élvezetre. Hisz ez számít csak életben igazán. Tapasztalás, fejlődés és boldogság.

Mind két útra nagyon könnyű rálépni.

2016. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Red Vixen: Majd igyekszem. :)
2016. febr. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!