Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bámultok egy lányt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bámultok egy lányt ha van barátnőtök?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik és csak látásból ismerem. Amikor meglát, akkor rögtön elkezd bámulni, és ha ránézek akkor sem hagyja abba, mosolygás nélkül bámul. Nem tudom, hogy van-e barátnője, de ha lenne akkor nem bámulna nem?
2017. jan. 9. 17:24
 1/4 okosóra ***** válasza:
67%
En van hogy mondjuk megnezek egy lanyt es utana arra gondollok a baratnomhoz kepest....sehol sincsen
2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátom abszolút nem néz meg lányt. Előbb nézem meg én,mint ő.:D és amikor mondom neki, hogy miért nem nézeget, azt szabad és nem is zavarja, azt válaszolja, hogy nem fog mást megnézni, mert más nem én vagyok.

Én 24 vagyok, ő 26.

Szerintem bejössz a srácnak.;)

2017. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de amikor volt, megnéztem más lányokat, ahogy a barátnőm is megnézett más pasikat, szerintem ez egy bizonyos szintig normális. Sose volt ebből gond, bár nyilván diszkréten csináltuk, nem úgy h ott áll mellettem én meg nyálcsorgatva kidülledt szemekkel bámulok mást. Sose féltékenykedtünk..22f
2017. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmiképp. Max őt bámulom, de őt sokat ;)
2017. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!