Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti tesztek ilyet, ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti tesztek ilyet, ha van barátnőtök?

Figyelt kérdés
A baratom mar honapok óta beszélget egy lánnyal ebből volt mar vitánk, mert találkoztak egyszer úgy, hogy a baratom ezt eltitkolta előlem azzal az indokkal, hogy féltékeny lettem volna.. Most neztem a lany fényképeit es a barátom az egyik képéhez kommentben küldött egy ilyen vicces kepet amin az a felirat, hogy bevadítassz.. Most itt mire gondoljak?:( teljesen el vagyok keseredve..:(
2016. dec. 24. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én speciel nem teszek ilyet, ha van barátnőm.

20/f

2016. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel szeretem, és tisztelem a barátnőm, természetesen nem tennék ilyet. Szerintem beszélgess vele komolyan. Lehet már nem szeret úgy, mint régen...
2016. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az mutatja meg,hogy tenyleg baj van,hogy eltitkolta. Ha nem lenne miert titkolozni(peldaul csak siman bekerult a barati tarsasagukba egy lany,akivel joban van),nem tette volna. Beszelj vele szerintem.
2016. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tennék, a barátnőmmel, még igazából nincsen, de ha lenne, akkor kizárt, hogy ilyet tegyek.

Mitöbb, én úgy vagyok ezzel, ha van egy barátnőm, az csak egy lehet, attól fogva több lánnyal szóba se állok.

15/F

Privátba írhatsz, ha kérsz valami segítséget.

2016. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!