Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok az ismerkedésnél az hogyha egy fiú túlsúlyos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv, 17 éves hímnemű egyed vagyok, és megkaptam már hogy alapvetően nem vagyok egy csúnya srác, csak a testalkatom nem a legjobb. És ezzel teljes mértékben egyet is értek, csak sajnos a fogyás számomra eléggé nehézkes mert olyan genetikával "áldott" meg a "jó isten" ami miatt hízni nagyon könnyen tudok, fogyni viszont nagyon nehezen, emellett még alacsony is vagyok.


Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy amíg le nem adok egy pár kilót, addig ne is nagyon reménykedjek abban hogy párkapcsolatot alakítsak ki a velem egy korosztályba tartozó lányokkal?


U.I. : Annyit még hozzátennék hogy sajnos viszonylag magas elvárásaim vannak (Ezt ne úgy képzeljétek el hogy "fullos" 10/10-es modell alkatú lányra vágyom), de nem tudok mit kezdeni ezzel, próbáltam lejjebb adni belőlük de egyszerűen megvan az hogy milyen lányokhoz vonzódom és kész..... Nem tudok tenni ellene (sajnos).



2017. jan. 9. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hóbapon keresztül olyan barátom volt akiről álmodni sem mertem volna.

Megfogta a belsőm (szívem,májam,lépem stb :D).

Szóval ne mondj le a csajozásról!Meg hát elég sok lánynak a macko tipus jön be ;)

Szóval kitartást és sok szerencsét! :)

15/L


(Előző voltam.Véletlenün befejezetlenül küldtem el :D)

2017. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!