Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet manapság találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapság találni szép, komoly gondolkodású barátnőt?

Figyelt kérdés

Barátnőt, tehát nem 2 éjszakára dugni valakit...

Elmondom dióhéjban mi velem a helyzet: jó csajokat bármikor bármelyik buliban felszedek, és ha netán úgy alakul, hogy még párszor találkozunk, akkor se lesz semmi, nem tudom valahogy nem kerülünk összhangba.

Akikkel többször találkoztam, meg komolyak, stb viszont általában nem túl szépek, tudom, hogy választani kéne prioritást felállítani, de nem tudok valahogy.

Igazából 22 éves, elég magas vagyok, fizikummal nincs baj, jófejnek is tartanak, anyagilag is minden rendben, igényes és odafigyelő vagyok, de az biztos, hogy nem járok ilyen deszkás tányér sapkákban, meg nem vagyok egy focista, se külvárosi maffiózó stílus, amik manapság a menők. És nem szórom el mindenem nyáron 4-5 fesztiválon, ésszel élek, és hosszú távra tervezek ház, stb... Olyasmi felfogás manapság nincs aki ilyesmire hajlik már én úgy látom. Meg a stabilitást is mintha nem tekintenék értéknek a mai lányok, mintha az kéne nekik, hogy közben minél több csajjal is dumálgassak és érezzék, hogy mégis ő a győztes, vele vagyok, de nekem ezek az árnyjátékok, szerepek nincsenek ínyemre.

Persze most így röviden összefoglaltam, nagyon fontos, hogy nem vádaskodom, egy problémát vetettem fel, azért is próbáltam kereken leírni, mert lehet bennem van a hiba, és akkor arra szeretnék rájönni a válaszok segítségével.



2017. jan. 10. 01:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát barátom,igaz,hogy én fiatalabb vagyok nálad,körülbelül 6 évvel,de azért remélem nem baj ha írok.Próbáltad már neten a társkeresőt? Egyébként szerény véleményem szerint semmi baj nincs veled(de ez csak az én véleményem).Egyszerűen csak rossz helyen keresgélsz.Járj nyitott szemmel:)
2017. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelen!

Van sok komoly, szép lány csak őket valahogy sosem veszik észre sajnos :/

2017. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kicsit magasak az elvarasaid...


Vannak ilyen lanyok, nem is keves, csak valoszinuleg nekik is magasak az elvarasaik :)

2017. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Chopen ***** válasza:
Mondjuk keress, ne Gyakorira írkálj?
2017. jan. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Idosebbek kozott talalnal.Huszonevesek kozt nagyon ritka akit keresel.A mai huszon eves nok nagy resze meg iszonyuan gyerekes.Aki komolyabb,annak mar vagy komoly parja van,vagy nem akar.Latvan a mai siralmas helyzetet...

Csak az idosebb lanyok akiknek van eszuk nem biznak a fiatalabb ferfiban.Jogosan.Ugyanis elobb-utobb ugyis le lesznek cserelve vagy meg lesunek csalva fiatalabbal.

2017. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komoly gondolkodású vagyok, csak nem szép.

15/L

2017. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát kérdező én is ebben a cipőben vagyok meg , nem vagyok csúnya srác anyagilag is rendben vagyok jól is öltözködök , belsőre meg oda adó , oda figyelő , hűséges komoly gondolkodású , mégis azt látom ez nem kell a nőknek már meg az udvariasság sem
2017. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komoly vagyok, állítólag csinos, nekem nem számít a külső, de az már számít, hogy legyen vki komoly és értelmes. 17/l
2017. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, (csak most kezdett lenni önbizalmam, és kezdtem elhinni, hogy jól nézek ki és elégedettnek kéne lennem)
2017. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szép vagyok (állítólag) és komoly is.Én viszont komoly pasit nem találok.Igaz, nem vagy sajnos már az én korosztályom...
2017. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!