Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Ha egy lány csendes természetű,pirulós nem mer a szemetekbe nézni,ha még is akkor halkan félénken elmondja mit érez irántatok.Nem szeret a középpontban lenni,utál bulizni.Meghúzódik a sarokban,kevés barátja van de,akik azok azokat, igazán szereti.Nem, valami népszerű a fiúk körében.Érzékeny,csak úgy tud elaludni ha közben fogja valakinek a kezét.Imád olvasni szünetekben,nem kapcsolódik be beszélgetésbe,mindig a jó kis megszokott baráti körével van.
2017. jan. 17. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az a típus, aki általában engem megragad, de biztosan sok embernek cuki.
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez természetileg kb a legnagyobb ideál :) inkább az szokott a baj lenni hogy idő után mindig kiderül hogy miért nincs a társaságban az a bizonyos illető vagy azért mert nem fogadják be vagy azért mert nem akar beilleszkedni...na míg ha nem is akar beilleszkedni az tök menő szerintem én sem akartam sose ezek közé a hülyék közé de ha nem fogadják be annak oka van...
2017. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valszeg sok embernek bejön, de kevés ember fog egy ilyen lányra ráhajtani. Nekem momentán nem jön be, szeretek szórakozni, nem feltétlen bulizni, de szeretem úgy elengedi magam, hogy nem foglalkozom a következményekkel. Kicsit prűd lánynak tűnsz. Nem vagy nyitott az újra, inkább csak a biztonsági zónádban maradsz meg. Ez nagyon nem tetszik nekem. Másrészről ha összejönnék egy ilyen lánnyal(ami kizárt, és ne vedd sértésnek), akkor is bennem lenne az az érzés, hogy túl sokat kell foglalkozzak veled, ahhoz hogy mindketten felhőtlenül jól érezzük magunkat, illetve hogy mindketten abszolúte elengedjük magunkat. Úgy érezném, hogy nekem kell téged kirángatni a sarokból, megmutatni a világ csodáit, szépségeit, és pont ezért ez kicsit keresztbe tenne annak, hogy mindketten ki is élvezzük azt. Kicsit úgy érzem, hogy te pótapára vágysz, sem mint egy barátra, tehát aki megmutat neked mindent, aki elvisz ide oda, aki irányít téged, és mutatja neked a helyes utat.
2017. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vágyok pót apára és van barátom csak barátkozni szeretnék.
2017. jan. 17. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
de azért nagyjából te vagy akit leírtam, nem?:D Ez a pótapa kifejezés valóban erős volt:D
2017. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
cukor nagyon
2017. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cuki; kiszemeltem is ilyen
2017. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon cuki! Pont akinek udvarolok ő is ilyen a kaliberű! Szerintem az ilyen lányok a legszeretni valóbbak!
2017. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen barátnő kéne.
2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, hasonló világú embereknek imponál. Tapasztalatom, hogy az ilyen emberek sajnos a szexminőségének a kárára mennek.
2017. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!