Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ciki nagyon?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek ifjúság könyveket olvasni. Pl Leiner Laura (aki nem ismeri keressen rá milyeneket ír)könyveket.A tesóm szerint ezekből már jó lenne ha kinőnék mert a Laura könyvei és más hozzá hasonló könyvek szerinte kisgyerekeknek való és jó lenne ha olvasnék sokkal felnőttesebb könyveket.De én ezeket szeretem és nem akarok más témájú könyveket olvasni.Szerintetek ciki,hogyha egy lány ilyen témájú könyveket olvas?Igaza van a tesómnak abban,hogy ennyi idősen már ciki ilyeneket olvasni? Persze tudom,hogy olyan témájú könyvet olvassak ami leköt és érdekel,de lehet van abba amit ő mond és lekéne cserélnem a könyvespolcom tartalmát.Ha a barátnőtők,ilyet olvasna cikinek tartanátok és ti is mondanátok,hogy ez már gyerekes?

17/L



2016. dec. 9. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most mi számít neked?


Az, hogy olyat olvass amit te szeretnél és leköt vagy az, hogy a testvéred mit szeretne látni a kezedben ami lehet nem kötne le...?

2016. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem azért fogok kiszeretni egy lányból, mert ilyen könyveket olvas.

17/F

2016. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem se lenne bajom vele. Kifejezetten bírom ha egy lány szeret olvasni, és nem egész nap snapchat meg való világ.
2016. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem lenne akadálya egy kapcsolatnak, de azért megdobnálak pár Tűz és Jég dala kötettel. :)
2016. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyat nem olvasok de köszi.(:
2016. dec. 9. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem zavarna. Azt olvas amit szeret.

Ez a kifordult smiley [ (: ] viszont rohadtul irritál. :D

16F

2016. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az ifjúsági könyvek a 14-18 évesekhez szólnak.
2016. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Miért lenne ciki? Szerintem már alapból az jó, hogy olvasol, sok tizenéves még életében nem olvasott el egy könyvet sem.

Leiner Laura könyvei meg nem kisgyerekeknek szólnak, az SZJG utolsó részeiben pl. már a szereplők is ilyen 17/18 évesek azt hiszem (volt barátnőm is szereti őket, onnan tudom :D). Szóval szerintem ebben nincs semmi gyerekes, meg egyébként is, nehogy már mások mondják meg mit olvass, azt olvass amit te szeretnél, és ami leköt.


22/F

2016. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert a tesód mit olvas?
2016. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem fiú vagyok, de biztosíthatlak arról, hogy nem te vagy az egyedüli, aki ilyen idősen LL-t olvas:DDD

Én most is tűkön ülök, hogy mikor jelenik meg a Bexi 6. resze, viszont emellett másfajta könyveket is olvasok.

Olvass, amit szeretnél, és ne érdekeljen, más mit gondol erről! :)


18/L

2016. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!