Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy amikor megtetszik egy lány nagyon szeretnek vele jarni meg minden, de ha mar összejöttem vele ra egy vagy ket hetre mar mas lany kell és ugyerzem csak zavar az akivel vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ez volt minda 3baratnomnel vagy megcsaltam és kozbe mas lányt fuzogettem, vagy szakítottam vele mas valakiért.. Es mindig ez van :/ valahogy ugyerzem mindig új kaland var és újjabb kihívás minden egyes lany és mindig megyek és probalok valakit megszerezni, de nem tudok szerelmes lenni. Hogy van ez? :D 16/f

2017. jan. 22. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy hormontúltengéses kamasz fiú vagy.
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hol nem volt. Volt egyszer egy herceg. Egy este rendezett egy bált. Meglátott egy gyönyörű lányt. Aztán egy még százszor szebbet! Utána egy még gyönyörűbbet.


Namost kedves kérdező te vagy a herceg. Ugye ismerős a helyzet, melyben a főszereplőnk áll?


Gondold el, hogy mi lett volna, ha az elso lányt, aki megtetszett neki felszedte volna. Eldobta volna a masodikert, aztán a másodikat a harmadikert és igy tovább... Ugye milyen gázul hangzik? No meg a csajok szempontjából...


Igazából csak annyit kene tenned, hogy nem jossz össze minden lánnyal, akibe szerelmes vagy, vagy tetszik neked. Es akkor nem lesz ilyen problémád. Várd meg, amíg minimum 3 hónapig őt szereted és akkor gyere össze vele.


Akármennyire is csábító, hogy tegyük fel a csaj mar elso nap, hogy tetszik neked, szerelmet vall neked, turtoztetned kell magad.

2017. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Probaltam de 2het utan egyszeruen megunom az adott lányt és akkor megyunk haverokkal és felszedek valakit egy napra és olyan mindha teljesítettem volnaegy ujabb kihívást. Kb iilyen erzesem van
2017. jan. 22. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

De nem szeretnék a Te szerelmed lenni...

Tizenéves koromban ezért nem jöttem össze mindenkivel, aki próbálkozott (főleg, akiről tudtam, h. már sok barátnője volt ill. 'túl jól' nézett ki; nem akartam egy újabb skalp, egy újabb teljesített heti penzum lenni.),

Ja, egyébként azoknak a lányoknak vannak érzései is.

Bár lehet, h. 'könnyen adják magukat', mégis megszeretnek, kezdenek vonzódni, kötődni Hozzád - még ilyen kevés idő után is, mert ők is fiatalok.

Te pedig, kedves hormontúltengéses Tini Titán, dobod ő(ke)t, mint...

2017. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!