Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha egy lany nem tudja kimondani rendesen a "R" betűt?

Figyelt kérdés
Mert En nem tudom Es mindenki azt mindja hígy akkor hogy fogom majd a pasimnak mondani hogy "szeretlek" !

2017. jan. 1. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha a farkam közben a szádban van, akkor nem :D


Amúgy ez nem szempont, ne aggódj :)

2017. jan. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavana :D egyébként tényleg nem.
2017. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én zalai vagyok, és mikor Pestre költöztünk, aztán majd összejöttem a barátommal, mindig nevetett, hogy hűtő helyet hüttöt mondok :D vagy hogy barack helyett barac , meg hasonlók.:D Sőt én pluszba az S betűt nagyon furán ejtem valamiért, de ő pl szereti azt is ahogy beszélek , meg szerinte milyen aranyos :D


Szóval nyugi! Ha lesz barátod, akivel már odáig eljutsz hogy kimondjátok, nem fogja érdekelni, hogy fogod kimondani a várva várt szót.


BTW. van egy fiúbarátom aki raccsol, neki az R betű az nagyon káosz, szegényem bemutatkozni se tud rendesen mert vezetéknévben és keresztnévben is van neki R betű. De a barátnője így szereti:)

2017. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szimeon ***** válasza:
100%
Ez nem gond. A raccsolás jellemzője volt egy időben a kényeskedő arisztokratáknak. Légy te is kicsit gőgős, arisztokratikus. Akkor azt hiszik majd a palik, hogy valami grófi család kései leszármazottja vagy. Javaslom, nézz meg a neten néhány második világháború előtti magyar filmet, hogy fel tudd venni a stílust, aztán csak gyakorolni kell.
2017. jan. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi en igy nottem fel es voltak baratnoim.

Engem persze a mai napig frusztral.

De van egy elonye: R betus szavak helyett mindig probaltam mas szavakkal kifejezni magam igy szerintem ettol sokkal jobb a kommunikacios keszsegem

2017. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is ismerek egy ilyen lányt, aki nem tudja kimondani az R-et.

Nem mondom, hogy örülnék neki adott esetben, de én bizony bevállalnám, ezzel együtt is...

2017. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
6# Most zavarna,de azért bevállalnád?Mondjuk nem mindegy,hogy 14 vagy 24 éves a csaj!Én is ismerek egyet,engem nem zavar és simán bevállalnám...csak...esélyem sincs,ő egy nagyon gyönyörű és okos lány!:(
2017. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, ez egyáltalán nem zavaró. Bár én lányként írok, de van osztálytársam, aki raccsol, és senkit se érdekel a beszédhibája, ugyanúgy beszélget lányokkal mint a többi srác. Sőt, tetszett is már olyan pasi, aki nem tudta kimondani az R betűt, és hihetetlenül aranyosnak találtam, pláne ahogy kimondta a nevemet (R-rel kezdődik). Szóval ne aggódj, ez nem oszt, nem szoroz. :)
2017. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

# 7

"Most zavarna,de azért bevállalnád?"

Mi ebben az érthetetlen? Nem tökéletes a nő, de azért van annyi jó tulajdonsága, ami miatt érdemes lenne vele járni.

Volt már olyan barátnőm, akinek a testén egy nagy sötét szemölcs volt, és mégis jártam vele. A másiknak az egyik kisajka duplája volt, mint a másik, mégis jártam vele. A harmadik kimondottan kövér, pedig a filigrán nőket szeretem, mégis jártam vele. Mivel még így is érdemesnek találtam őket erre. Ezekhez képest egy apró beszédhiba szóra se érdemes.

Én sem vagyok tökéletes, az én hibáim felett is szemet hunytak az illetők.

2017. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

Emberek! Néha olyan butaságokat tudtok kérdezni. Mindenkinek vannak "apróbb" hibái. Ez nem kizáró ok. Senki sem tökéletes.

Ilyenkor gondolj bele, hogy ha szeretsz valaki a személyiségért, vagy tetszik valaki a kinézetéért, akkor téged zavarna e ?

2017. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!