Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ilyen nehéz el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen nehéz el hinni, hogy szerelmet akarok, nem pedig b. ni? (16f)

Figyelt kérdés
Senki nem akarja el hinni nekem, hogy én egy olyan lányt szeretnék akivel lehet beszélgetni akár komolyan akár lazán, hülyéskedni, aki megért, meghallgat, stb, stb, és NEM akar le feküdni a (jobb esetben) 3. hét után.. Miért? Én egyszerűen csak szeretni akarok valakit, aki viszont szeret engem, és kész, ennyi az egész. Igen, néha megfordul a fejemben a fent leírt utóbbi dolog, de kétszer már tapasztaltam, és nem volt benne Semmi Extra, tehát engem már aligha érdekelnek az ilyenek.. Mit tehetnék? A környéken mindenki csak d.gni akar, vagy már van valakije, vagy leszbi, vagy az isten tudja mi. Az is izé, "probléma", hogy én az a beszélgetős típus vagyok, szeretek beszélgetni, bele tudok vinni elég sok érzelmet a dolgokba, és elég nyílt vagyok, de ezt sem értem, hogy miért!?... Mert nem illik bele a "mai normába"? Hogy nem vagyok egy utolsó köcsög?.. Mit tegyek?
2017. jan. 22. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csonakban evezunk kedves kerdezo...16f
2017. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem rossz helyen keresgélsz. Nem minden lányra igaz az amit fent leírtál. Igenis vannak olyanok akik pont az ilyen pasikra várnak és ugyanígy ahogy te keresik az értelmes társat, csak sajnos a sok bunkó köcsög között nem igazán találnak. Szóval légy türelmes és hidd el fogsz találni ilyen lányt. :)
2017. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En tudom, es hiszem h egyszer ram talal egy ilyen angyali leny, de attol felek addigra a pofonoktol kiegek erzelmileg.. :/
2017. jan. 22. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanígy vagyok, csak én aszexuális vagyok, így egyáltalán nem is akarok koitálni, azonban azon kívül megadnék neki mindent. Szeretni meg a végleteken is túl tudok, de ez nem elég egy lánynak sem. :|
2017. jan. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%
Igen,vannak olyan lányok akik odaado tarsak tudnak lenni,viszont egy normalis parkapcsolatban mindketto kell,ugy a szex is!Ha szeretsz valakit igazan akkor egy ido utan mar kivanod is ot,s az egyutletek se fognak mar csak tomegdugas szamba menni!En igy gondolom.-23/L
2017. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Pár év múlva már csökkenni fog az ilyen emberek száma, pláne ha esetleg egyetemre vagy felsőfokú oktatási intézményben fogsz tanulni. Ott az emberek nagyrészt már komolyak, komoly kapcsolatot akarnak, nem csak szórakozni. Én így tapasztaltam. Egy gimnáziumhoz vagy középiskolához képest összehasonlíthatatlanul más a légkör ilyen szinten.
2017. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Kortársként és tapasztalatból beszélek most hozzád. Habár nem teljesen válasz a kérdésre, hidd el minden fiunak/lánynak meg fog változni a kapcsolatokkal való gondolkodás módja, ha csak egyszer igazán szerelmesek lesznek. Veszem pl magamat. Több csaj is bejött, akartam velük kavarni de legfőképp le akartam velük feküdni. Ebben a korban ez teljesen normális, ugyanis teng bennünk fiukban a tesztoszteron. Habár ezt edzéssel is le lehet vezetni, nem mindig elég. Na és akkor jött Ő... Na kedves kérdező attól a naptól kezdve változott meg nálam a világkép. :) Nem érdekelt a szex, nem érdekelt a többi lány, csak az hogy Vele lehessek... Még mindig nagyon szeretem. Egy nap kb fél percet látom az elmult időszakban, ami nagyon fáj és sajnos nem is közeledek felé mert nem tudok hogyan. Igaz ez már egyéni szocproblem. És igazából ez nagyon szét tudja csinálni az idegileg és pszichésen is kihat rá keményen. Nade kedves kérdezô a lényeg az, hogy ez mindenkinél változni fog, csak valakinél később valakinél korábban. További szép napot. :)

2017. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát látod. Van ilyen. Lehet hogy rossz helyen keresgélsz. Vagy inkább biztos.

És mért lenne baj h ilyen vagy? Nekem ez a normális. Nem a bunkó fajta, ugymond. Szval majd csak fogsz találni valakit:)

16l

2017. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Majd egyszer biztos lesz valaki aki tenyleg igazan szeret es nem csak arra kellesz neki. Ugyan ez van nalam is csak en lany vagyok :D

Ugyanis ez ma a "normalis" es "meno" h havonta mas csajjal/pasival vagy CSAK AZERT.

2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem en h találni fogok Majd vkit, de azt is tudom hogy Most még tudok feltétel nélkül, őszintén szeretni.. És ha így folytatódik, köszönhetően az ismerőseimnek, érzelmileg el fogok tompulni és azt nem akarom :( szükségem van vkire, egy társra... Es a normális lányok "nem az égből potyognak", mert oké hogy most ti is itt vagytok, de csak 1-2 válasz erejéig... :(
2017. febr. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!