Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem vagyok bolond. Megtanultam...

Nem vagyok bolond. Megtanultam annyira hinni Istenben, mindenségben, ki minek hívja, hogy nagyon nagyon sok csodát 'elintézek'. Szinte mindent, kivéve egyet, amit igazán akarok. Hogyan éljek igy tovább?

Figyelt kérdés
Most mar ott tartok, hogy vágyam nem sok van, de azt az egyet sehogyan sem tudom megteremteni, sőt, csak egyre rosszabb lett minden vele kapcsolatban. Nem tudok mar sokáig élni ezzel a teherrel, hogy tudom, minden mást egyszerűen megoldok, előbb utobB.
2016. máj. 8. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyörögj többet. Azt a dolgot csak odaátról tudják megnyitni. Van egy láthatatlan, hatalmas engedély ami varázslattal ezeket a hátul levő dolgokat megnyitja (a mennyet) mert összegyülnek, ez normális élethelyzetben olyan észrevétlen de ekkor mindig csinálunk egy AUM-ot, jó cselekedetet amivel felhúzzuk magunkat ebbe az állapotba... ne higgy annak se soha hogy rossz vagy, amikor az ember unatkozik, nem lát semmit, akkor a pokolban van és szenved, egyből elkezd vágyakozni, nem bir koncentrálni, szelleme nem aktiv... ilyenkor, sajnálom, egyszerüen csak várni kell, mert maga a karma áll az útjában, a karma a leképeződése az összes korábban átélt eseményeknek a fantáziában... ez elmúlik, megbocsáttatódik, csak keressük, kivéve amikor lehetetlen, akkor viszont csillapitsuk a lehető legitimebben... Az lenne a legjobb, ha ezekre az állapotokra úgy tekintenétek, tényleg mint ürességekre amik 1 napig állnak fent, lehetetlen bennük bármit is csinálni, csak várni kell és felegyenesedve tartani a keresztet a társadalmi helyzetekben...
2016. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok csodát 'elintézel'?

Jól értem? Közvetítőként szerepelsz a csodát kérő és Isten között, a közvetített kérést Isten teljesíti?

.

Allah Akbar! - és a Kérdező Allah prófétája!

2016. máj. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!