Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, fiuk nagyon fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk nagyon fontos, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Szoval 15 eves fiu vagyok de sokkal erettebb vagyok a korosztalyomnal nem csak kulsore de viselkedesre is. Szoktam szorakozohelyekre jarni es megismerkedtem egy lannyal aki nagyon megtetszet es nemtudom kiverni a fejembol pedig ugy erzem azt kene. Odamentem hozza dumaltunk es ki is hivott cigizni. Nem volt semmi kulonos ami tortent koztunk de nemtudom eldonteni hogy bejovok e neki. Elhivtam egy buliba es igent mondott szoval ez is jo jel. De amikor rairtam akkor nem valami tartalmasan irt vissza sot volt hogy vissza se irt. Es azert erzem ugy hogy elkene felejeteni mert kicsit fura lany...siman fiuk ulebe ul meg mell kirakos kepeket rak ki stb...de nemtudom mi tevo legyek. Egyepkent ismerosokon kersztul lehet hogy azt hiszi hogy meg van baratnom (kozben mar 1 honapja nicns). Masok velemenye alapjan elvileg helyes, sportos vagyok es sok lany mozdul ram de nekem o kell. Nem nagykepusegbol irom ezeket es kerlek ne irjatok olyanokat hogy miert iszok es cigizek 15 evesen mert nem cigizem csak azert cigiztem mert o hivott ki. Es kordinaltan iszom mert versenyszeruen sportolok. Szerintetek egyaltalan probalkozzak kuzdeni a lanyert vagy felejtsem el mert nem is erdeklem ot ?

2017. jan. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

"Szoval 15 eves fiu vagyok de sokkal erettebb vagyok a korosztalyomnal nem csak kulsore de viselkedesre is. "


Rossz kezdet. Aki tényleg érettebb, az nem szokott ilyen módon hencegni az érettségével.


"Nem nagykepusegbol irom ezeket es kerlek ne irjatok olyanokat hogy miert iszok es cigizek 15 evesen mert nem cigizem csak azert cigiztem mert o hivott ki."


Őszintén szólva ez röhejesebb. Egy érett csávó ilyenkor azt mondja: "Kösz, nem dohányzom, de azért menjünk dumálni!".


"Es kordinaltan iszom mert versenyszeruen sportolok. Szerintetek egyaltalan probalkozzak kuzdeni a lanyert vagy felejtsem el mert nem is erdeklem ot ?"


Nekem úgy tűnik, egy könnyűvérű csajról van szó, akinél nem jelent sokat, ha egy kicsit flörtöl, vagy ilyesmi. Bepróbálkozhatsz nála, de nem éri meg sokat vesződni miatta. Mellesleg szerintem egyszerűen túl éretlennek talált.

2017. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudod kiverni a fejedbol*. xD

Viccet férretéve nem azért nem válaszol, mert nem erdekled. Csak azért mert vannak olyan emberek akik nem szoktak visszairogatni. A szük válaszhoz meg hozzászokhatsz, mivel a lanyok fele ilyen:)

Amitől pedig csöcsfiket rak ki magarol, attol meg lehet kedves és normalis.

Én azt mondom hogy probald meg, es ha nem jön össze, akkor meg tudod hogy valojában milyen is a csaj.

Sok szerencset! :D

2017. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2-es túl naiv vagy. Aki ilyen képeket tesz ki magáról nem túl tisztességes.


Kedves kérdező. :) Korosztályunkban elég sok ilyen lány van, ha lenne is közetetek valami, hidd el nem lenne hosszú és bizalmas kapcsolat

2017. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!