Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy fiú (aki nem magabiztos a lányok terén) azzal a láásból ismert lánnyal aki tetszik neki? Milyen jeleket próbál adni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát pl én sem vagyok magabiztos.

Eltérő jellemű, én pl néha própálok szemkontaktust felvenni, de elkapom a fejem.

Van olyan aki pirul nem mer meszólalni stb.

Hány évesek vagytok?

2017. jan. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elég magabiztos vagyok, de másokon ezt látom:

-ha nem is pirul el, de lesüti a tekintetét, esetleg még meg is fogja a tarkóját valamelyik kezével

-fura hangon beszél, halkabban mint általában

-keresi a lány társaságát, de nem olyan egyértelműen

-kedves

-udvarias

-beszélgetésben tudja tartani a szemkontaktust (kivéve ha extrém eset), de csak úgy az iskola folyosóján vagy az utcán nem

-nem kezdeményez, csak akkor, ha biztos benne, hogy tetszik a lánynak, és ha ő id biztos a saját dolgában


Van egy osztálytársam, akinek már vagy egy éve tetszik egy lány, nagyon úgy tűnik, hogy ő is a lánynak... De nem mer kezdeményezni :'D

De még így beszélgetést is alig.

Mindig a lány megy oda hozzá ;)

2017. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!