Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az igényeim?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az igényeim? Találni fogok így valakit?

Figyelt kérdés
Még sosem volt pasim, mondjuk lehet, hogy annak tudható be, hogy nagyon kevés ismerősöm van és a szüleim alig engednek valahova.. De lehet, hogy azért nem, mert túl nagyok az igényeim... Belsőleg egy kedves, vicces, érzékeny, szerény, romantikus, segítőkész, udvarias, lovagias fiút szeretnék, azok a dolgok érdekeljék, amik engem, legyen megbízható, csak engem szeressen és ne nézzen meg más lányt. Külsőleg: magas, kb. 180 cm, mert én sem vagyok kicsi, világos bőr, szőke haj és kék szem, azokért bolondulok, de nem feltétlenül kell mindennek stimmelni. Túl nagyok az igényeim? Van ilyen fiú egyáltalán? :(( 16/L

2017. jan. 27. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha felnőssz rájössz, hogy elég butaságot jelöltél meg :D

lefogadom, hogy pont nem 180 magas vagy afeletti szőke kék szemű emberbe szeretsz majd bele, mivel ez csak ideál :D Egyszer egy lány sokáig azt mondta, neki csak szőke kék szeműek tetszenek, de mégis egy barna hajű elég sötét szemű sráccal jött össze, aki kb mindenben az ellentéte volt az ideáljának :D

Persze fogsz találni, de szerintem a gond ott van, hogy te már alapból azt csinálod, hogy nah ez nem szőke, akkor nem kell vagy valami hasonló szelekciót folytathatsz, ha nem találsz senkit..

2017. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát...ha szerencséd van akkor megtalálod ezt a fiúcskát,de ha nem,érd be a barna hajú hetceggel is 😊😊😘
2017. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Elsősorban a belső tulajdonságra összpontosíts első körben, mivel a külső nem minden.


Lehet 180 centis szőke lovag, ha egy megbízhatatlan sunyi alak.

2017. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"csak engem szeressen és ne nézzen meg más lányt."


Az összes férfi megnézni a csinos lányokat. És ezt mondom úgy, hogy rám az összes belső tulajdonság stimmel, amiket írtál. A különbség annyi, hogy habár megnézem a csinos lányokat, nem akarok tőlük semmit, és nem csalom emg a barátnőmet, mivel csak őt szeretem. Ez az egymás iránti hűség, bizalom és tisztelet. 25/F

2017. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Beskatulyázni sem jó senkit, hogy márpedig nem nézhetsz rá senkire, mert akkor hű... Így soha nem lesz senkid. Kölcsönös bizalomnak meg kell lennie egy kapcsolatban, ha ez nincs meg, az nem szerelem.
2017. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Belső az ok, kivéve, hogy ne nézzen meg más lányt mert ilyen pasi nincsen.

A 180 cm teljesen reális mert az átlagmagasság 178 cm.

Összességében rendben vannak az igényeid de menj többet emberek közé:)

2017. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Az atlag magassag nem 178 cm... Mutasd a forrast ahol ezt a hulyeseget lattad.
2017. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor javíts ki, hogy mennyi:)

Én eddig úgy tudtam, hogy 176-178 körül van. De mit számít ez ennyire bakker?:D

2017. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ideál hülyeség...lehet, hogy te azt gondolod ez a tökéletes fiú, de a valóság más. Majd rájössz :D

Szerintem légy nyitott másokra, és kérd meg a szüleidet, hogy kicsit nagyobb teret adjanak neked.

2017. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!