Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen nehéz szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz szexkapcsolatot találni vagy csak túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

nem akarok most semmi komolyat, csak valakit, akivel jól érzem magam, heti párszor találkozunk, esetleg megyünk ide-oda és szexelünk. mivel az utcán/ismerősi körben/suliban stb lehetetlen bárkit is találni, ezért egy ideje már leginkább online keresgélek, több-kevesebb sikerrel.


ugyan nem életem szerelmét keresem, de azért mégse állok össze akárkivel a szex miatt. nem kell, hogy kigyúrt állat legyen és olyan sármos, mint valami brad pitt, de azért nézzen ki valahogy. ezt inkább arra értem, hogy legyen kiállása és normális, ízléses stílusa, ne ilyen fuxokkal telepakolt vidéki diszkós. nem kell, hogy öltönyben járjon vagy drága, márkás ruhákban, tényleg csak annyi, hogy legyen ízlése öltözködésben, zenében, filmekben stb egyaránt.

szerintem én se nézek ki rosszul és adok magamra, szóval mackónacis pocakos törpékkel nem fogok összeállni. ezen kívül tényleg csak annyi az elvárásom, hogy legyen humora, legyen értelmes és jól érezzük magunkat együtt. nem hiszem, hogy ez a 3 olyan nagyon irreális elvárás lenne, pláne, hogy ezeken én is tudom nyújtani neki. meg ugye legyen jó a szex.. de nem érdekel, hogy van-e autója vagy mennyit keres.


általában tinderen ismerkedem és akiket jobbra húzok, azokkal 95%-ban van is matchem, szóval nem arról van szó, hogy én ne jönnék be a férfiaknak. egyszerűen az a gond, hogy szánalmas a felhozatal, a legtöbbet csak kapásból kiikszelem, annyira taszítóak, buták, bénák, unalmasak. akikkel meg elkezdek beszélni, azok közül a legtöbbről kiderül, hogy szörnyen buták vagy bénák. kb fél év alatt 1 olyan fiú volt, aki ezt a minimális lécet meg tudta ugrani.


tényleg annyira extra dolgokat kérnék? más szerint is ennyire siralmas a felhozatal férfiak/fiúk terén? lehet, rossz helyen keresgélek, de máshol egyszerűen nem lehet. és ez még csak 'semmi komoly' szexkapcsolat, egy rendes kapcsolatnál azért ezeken kívül még csomó más számít (megbízhatóság stb.)



2016. dec. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 1/44 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Azt hiszed bármivel könnyebb szexkapcsolatot keresni mint normálisat?:D


Mindegyikhez értelmes ember kell.

2016. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%
Az alja ne válogassék...
2016. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
66%
pont ugyan ebben a cipőben járok, csak én lányokkal.. F/25
2016. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
83%

Rossz helyen keresgélsz.

-Egy pocakos, jelenleg mackónadrágos emberke.

2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, hogy te mit tudsz nyújtani, miért gondolod hogy te nem vagy taszító, buta, béna, unalmas, mivel tudsz más lányokhoz képest többet, ami miatt érdemes lenne téged választani?
2016. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%

Felröhögtem a jellemzéseiden. Mackónadrágos pocakos törpe, fuxxal telepakol vidéki discos. :DDD Ilyen nincs. :D

Hallod, nem vagy piskóta, ha az ágyban is így odateszed magad, akkor hamar lefogy a mackónadrágos pocakos törpe, de cserébe a fuxxal telepakolt vidéki discos komoly zúzódásokat fog neked okozni. :/

2016. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%

Most akkor ilyen több mint dugikapcs de mégsem párkapcsolatot akarsz

Ilyen nincs

Vagy csak dugás és akkor nem akarom hallani a rinyálást hogy hol vagyok mit csinálok menjünk ide oda vagy pedig együtt vagyunk és kész

2016. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
46%
egy próbát megér
2016. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#1 igen, ez a baj, hogy egyszerűen nincs noprmális ember még "csak" erre sem. bele se merek gondolni, mi lenne, ha komoly kapcsolatot keresnék, attól még jól meg is ijedne mindenki.


#2 ez így is van! pont ezért én megtehetem, hogy válogassak


#3 hát pedig én mindig azt hittem, hogy lányok terén valahogy jobb a felhozatal, de ezek szerint nem..


#4 lehet, hogy rossz helyen keresgélek. de akkor mégis hol? olyan csak a filmekben van, hogy odasétál az utcán hozzád életed szerelme. hidd el, nem azért keresgélek online, mert eddig bármilyen másik 'hely' bejött volna.


#5 most nem fogom magam fényezni és bizonygatni, hogy én tökéletes vagyok. nem vagyok az, nyilván vannak nálam szebb/értelmesebb/különlegesebb lányok, de alapvetően tisztában vagyok magammal és tudom, mennyit érek. nem fogom magam lehúzni, ha nem érezem úgy, hogy sz ar lennék. igen, relatíve jól nézek ki, értelmes vagyok, jó a humorom, jó velem a szex, kb bármi izgi programban benne vagyok, jó az ízlésem. nyilván van nálam jobb, nem azt mondom, de mint már írtam, nem azzal van a gond, hogy ne viszonoznák a szimpátiát, hanem azzal, hogy egyszerűen nem találok olyat, aki tényleg szimpi. nem kell elhinned, de eddig még nem érkeztek ilyen jellegű panaszok rám senkitől haha. más jellegűek igen, de azok csak egy komoly kapcsolatot akadályozhatnának esetleg, de most nem erről van szó.


#6 :D

2016. dec. 13. 19:47
 10/44 A kérdező kommentje:
#7 ki rinyál itt? nem szoktam rátelepedni senkire. attól még, hogy nem rendes kapcsolatot keresek, nyilván nem azt várom, hogy este 8-kor átmegyek valakihez, megdug párszor és éjfélkor meg hazajövök.
2016. dec. 13. 19:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!