Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, fakton is együtt vagyunk, nagyon szimpatikus.


A probléma az, hogy én nem jövök be a lányoknak...


És ami még nagyobb probléma, hogy az egyik osztálytársamnak is tetszik, és őt imádják a lányok.

Ők ketten szoktak is beszélgetni, mindig megnevetteti a lányt, úgy érzem, hogy esélyem sincs. De még nincsenek együtt.


2017. jan. 28. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Mindenben rosszabb vagyok annál a srácnál...


Ja, és egyébként 17/f

2017. jan. 28. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg MINDENBEN rosszabb vagy, akkor elérkeztél oda, hogy ideje javítanod a dolgokon. Szerintem. És ne akarj semmi fortélyt bevetni vagy megalázni a srácot! Próbálj meg a lánnyal beszélgetni, ha az megy, akkor már eggyel közelebb vagy.
2017. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, hát ha mindenben rosszabb vagy annál a srácnál, akkor megvan a kérdésedre a válaszod. Meg az is, hogy nem jössz be a lányoknak.

Megvan a válasz a problémádra.. -.-" Jesus..

2017. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jo, bioszbol jobb vagyok.

De az elet olyan teruleten ami ilyenklr szamit, nem.


Sokkal jobban focizik, jobb motorja van, van autoja , kozvetlenebb, nepszerubb, jobban tajekozodott pl filmek teren.


Ami nalam pozitivum az az h erosebb vagyok a tagnal fizikailag

2017. jan. 28. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobban focizik? Jobb motorja van? Van autója?


Ha egy normális lányról beszelünk ezek semmit sem számítanak. Ha én úgy szednék fel egy lányt, hogy az autómmal villognák neki, akkor már nem is venném olyan komolyan.

Szerintem ne legyőzni próbáld.

Vannak sokkal jobb erények amelyeket a lányok kedvelnek.

Mondjuk, kedvesség, udvariasság, humor.

Ezekkel tuti előbb levennéd a lábáról mint egy motorral :p

Sok sikert!

2017. jan. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2017. jan. 29. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenesetre a pozitiv valaszokat meg1szer koszi, de ugy latom keson tettem fel a kerdest.


Ma láttam őket csókolózni...

2017. jan. 29. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!