Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg/vegyem rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg/vegyem rá anyukámat, hogy a barátom nálunk aludhasson?

Figyelt kérdés

Eléggé konzervatív anyám van.Kb sehova sem enged el..értem itt a fesztiválokat,koncerteket,szórakozóhelyeket,házibulikat.Én mindent megpróbáltam,szépen csúnyán semmi nem jött be..Ha nagyon ellenkeztem akkor azzal zsaroltak,hogy kikapcsolják a wifit..ami sajnos ugye gyenge pontom,hiszen a legtöbb barátommal ott tudom tartani a kapcsolatot..Most történt hogy egy olyan 1 hete összejöttem egy sráccal a sulinkból..már régóta ismerem és rengeteg időt együtt töltünk..kitaláltuk hogy elmegyünk vele és a szüleivel pénteken wellnessezni..megkérdezte anyámat..rögtön rávágta,hogy nem..az indoka az volt,hogy mert már is fürdőruhában mutatkozom a fiú előtt és ez erkölcstelen és mekkoraegy kis..k vagyok...aztán kitaláltuk,hogy nálam aludhatna a barátom..nem lenne szex,hiszen ki akarna azzal a tudattal szexelni,hogy a saját anyja percenként benyithat..csupán itt aludna és velem lenne..hozzátenném már nem vagyok szűz..bár ezt anyám nem tudja..hiszen ilyenekről sose beszéltünk egymással...a kérdésem annyi lenne,hogy milyen érvvel tudnám rávenni anyám arra,hogy a szerelmem nálunk aludhasson?

16/L



2017. jan. 26. 09:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Anyádnak van igaza. Rendes lány nem alszik egy ágyban aktuális baráttal. Legalább 17 éves korig. A szex az már no komment. Nem hiába tartja sok külföldi k..vának a magyar lányokat. Konkrétan mondták már nekem.
2017. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%
Külön gratulálok ahhoz, hogy egy 1 hét után együtt aludnál egy fiúval. Szexel vagy anélkül is durva. Na ezért nem fogom megtartani a lány gyereket, ha véletlen az sikerül.
2017. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Miért lenne k*rv@ság együtt aludnia barátommal? Ezt kérlek kifejtenéd?
2017. jan. 26. 09:15
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
1 hét után én sem engedném meg a lányomnak, hogy a barátjával aludjon, pedig én eléggé fiatalos, modern felfogású nő vagyok.
2017. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%

Minek akarsz az aktuális pasiddl aéidni egy hét (wtf?) után? Semmi okod nincsen rá a viszketö puncidon kivül, persze.

Az együtt alvás a felnöttek dolga, meg max, ha nem tud hazajutni, akkor kap egy kanapét, aztán csá.

Tudom, hogy szexelni bárnikor lehet, de nem kell ottalvosdit játszani 16 évesen.

2017. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
De egy hét az loszar, tényleg csak az aktuális farkat/puncit jelenti, nem kapcsolatot.
2017. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
62%
ígérd meg neki, hogy külön szobában fogtok aludni.
2017. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok...köszi..a masik meg...NEM AKAROK VELE LEFEKUDNI...csupan egyutt aludni..ami kimerul a csokban es az osszebujasban
2017. jan. 26. 12:17
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

Anyukádhat adok igazat. 1 hét után miért akatsz vele aludni? Lesz még erre időtök,ha megmarad ez a kapcsolat.

Fesztiválokra, házibulikba stb én sem engedném a 16 éves lányomat, nagyon jól tudjuk mi folyik ott.

Az hogy 16 év előtt elvesztetted... Inkább ahhoz nem fűznék hozzá semmit, de fogadd el, hogy anyukád nem engedi meg és pont. Ne hisztizz, tanulj rendesen, neked ez a dolgod, nem a dugás meg a pasizás.

Egyébként nem anyukád konzervatív, hanem így helyes! Én sem vagyok az, de ezt túlzásnak találom, a legelső barátommal mi is 19évesen aludtunk együtt, hozzáteszem 3 éve együttvoltunk, nem pedig 1 hete.. Szörnyű hová korcsul a világ.

2017. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%
Tudod ki hiszi ezt el. Anyád sem hülye. 1 hét után nem rokon fiúval aludni mindenképp k..vaság. Elég szomorú, hogy ezen van mit magyarázni. Egy rendes lányban több tartás van.
2017. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!