Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak ebben a helyzetben barátnőt? Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Ami rontja az esélyeimet az az hogy félénk,visszahúzódó srác vagyok kiskorom óta,nem nagydumás,ami meg növeli az esélyemet az az hogy ápolt vagyok,teszek magamért,jól nézek ki (szép csajok szerint) 10 es skálán 8 pontot kapok általában,erő van bennem rendesen,gyors,meg izmos is vagyok..Az én véleményem az hogy nem illik az izmomhoz,erőmhöz ez a személyiség,a félénkségem miatt sokan azt hiszik hogy én nagyon gyenge vagyok,aztán nagyot néznek..Szóval én nagyon de nagyon akarok barátnőt találni,mégpedig olyan szinten hogy ismeretlen csajokat szólítok le,abból kiindulva hogy életemben nem volt közöm nőhöz,még nagyon beszélgetés se,csaj barátom egyáltalán nincs.. Szóval ami nagy akadály az a félénkség és a gyenge duma ami mélyen bennem van és eddig még soha nem tudtam magam rávenni hogy odamenjek egy ismeretlen lányhoz emiatt,pláne nem hogy megszólítsam..De mindig az jár a fejemben bárhova,bármikor elmegyek szórakozni,hogy oda kéne menni csajokhoz de...(mindig ottvan az a de),megvan az alapszöveg ahogy leszólítom de valahogy fenn is kell tartani a beszélgetést,mi van ha elérjük a síri csöndet? a csaj azért fog otthagyni aztán cseszhetem az egészet? A félénkségemet szerintem az okozza hogy nem vagyok nagydumás,ha odamennék egy csajhoz elmondanám a szöveget amivel leszólítom,de aztán folytatni,fenntartani kéne a beszélgetést..és szerintem olyan zavarban lennék hogy összevissza dadognék,aztán szerintem elküldene a..De milyen módon tudom ezt a félénkséget leküzdeni előtte? Jobb dumára bírni magam? Sűrűn járok el szórakozni mostanában pláne hogy most szünet van..de eddig mindig csalódottan mentem haza mivel nem mertem megszólítani csajt,eljutok odáig hogy na majd most odamegyek és hirtelen leblokkolok és visszaálok az előző helyzetembe..Két haverommal szoktam menni,lehet hogy egyedül jobb lenne csajozás célból? Lehet hogy az is rontja az esélyem hogy nem egyedül megyek? Ja meg alkohol nem kell,azt csak akkor iszok ha szar kedvem van,azt is mértékkel,ittasan nem állok egy szép csaj elé max buliba,de nem halott részegen,szóval az alkohol kilőve..Hosszabb és hasznos válaszoknak nagyon örülnék,esetleg aki szeretne segíteni írhat privátban is nyugodtan :) 18f
2015. jún. 23. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra mintha egy haveroddal beszélgetnél, kapcsold ki az agyad próbálj a szemébe nézni végig csak ha el néz akkor nézd a melleit.Legyél vele őszinte már az elején és mond meg ,hogy azért mentél oda mert tetszik neked.Beszélgetni meg bármiről lehet velük, és közben tudsz bókolni pl: megkérdezed ,hogy sportol-e valamit mert nagyon jó az alakja, vagy akármit.

Amúgy nem kell ittasan a csaj elé állni de ,egy pohár alkoholos ital is oldhat a gátlásaidon és még meg sem látszik rajtad. :D

2015. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát sztem hogyha ide ennyi szöveget le tudtál írni akkor nem lehet akkora probléma a beszélgetés :D az a lényeg, hogy bővebben fejtsd ki a véleményed amikor beszélsz velük, és érdeklődj felőlük. Am hova valósi vagy?
2015. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen az benned, hogy a csajok is lehetnek ám magányosak, valójában nekünk is jól tud esni, ha leszólítanak, beszélgetnek velünk.

Az a lényeg, hogy ne vedd véresen komolyan, ne vetíts le magad előtt vészforgatókönyveket. Szép lányok mondták, hogy helyes vagy, nem:D?

Ne gondold túl, csak csináld.

2015. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat
2015. jún. 24. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!