Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom kezelni, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kezelni, ha egy fiú közeledik felém/rám hajt. MIt tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, sokan mondták már, hogy szép vagyok, mégis, ha egy srác megpróbál közeledni felém:

1. vagy zavarba jövök, és arrébb megyek

2.vagy bebeszélem magamnak, hogy biztos, hogy nem engem néz, és különben sem jönnék be egy ilyen srácnak

3. vagy észre sem veszem

Az utóbbi időben egyre több nagyon helyes fiú jön(ne) oda hozzám bulikban, de egyszerűen nem megy ez nekem.Az elvárásaim elég nagyok, ha valaki pedig eléri azt a szintet, akkor úgy érzem, túl jól néz ki/túl jó pasi hozzám. Még sosem volt barátom, ebből kifolyólag nincs tapasztalatom és elég önbizalmam ahhoz, hogy flörtöljek, vagy egyáltalán elhiggyem magamról, hogy jó csaj vagyok. Szerintetek ez miért van, illetve hogyan változtassak ezen?



2017. jan. 29. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont hozzád mennek oda, az pont,hogy önbizalmat kéne hogy adjon. Hiszen hozzád mennek oda és nem máshol, tehát te tetszel nekik.

Mellesleg, ha tele lennél önbizalommal, akkor sem javasolnám a buliban ismerkedést. Nekem az elég közönséges, ráadásul még fiatal is vagy hozzá.

2017. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és nem máshova* bocsi
2017. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vicces ez a kettos merce....

Ahogy lejott nekem gyakorlatilag azt mondod hogy te milyen ronda vagy de a huhhh de magas elvarasaidnak megfelelo fiuk odamennek hozzad.. Alszent vagy, olyan mint Gertrudis a bank banbol aki ottonak tiltotta hogy elcsabitsa melindat de meg is biztatta ra csak kontorfalazva... Gyakorlatilag te is tudod azt hogy hogyan nezel ki, nem az szamit hogy mas annak tarte, az masodrangu, a kerdesed reszben onsajnaltatas es azert tetted ki hogy olyan valaszok jojjenek hogy huh biztos szep vagy ne csinald ezt magaddal megha tudatalatt is.

Lenyegeben ide is barmit irhatunk de par perc googleval talalsz oldalt ami segit az onertekelesedben mert az a problema.

2017. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engedd el magad. simán add magad abból sose volt még rossz. és bízz magadban. ha most nem szerzel tapasztalatot, később csak nehezebb lesz
2017. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tanulj meg dolgokat elengedni. Én 12 évesen éltem át első szerelmi csalódásomat, és az még csak a jéghegy csúcsa volt, ugyanis akkoriban csőstül jött a baj, mivel más veszteségek is értek. Aztán totál befordultam, és én se engedtem közel magamhoz a lányokat, pedig volt nem egy akivel összejöhettem volna. Aztán később amikor már úgy éreztem eljött az én időm, verset írtam, és szerelmet vallottam egy lánynak évek óta ismertem, azonban kiderült hogy párkapcsolatban él. Persze kedvesen utasított vissza, de ekkor megint magam alá kerültem, és az a gondolat bántott, hogy nekem senkim se lesz. Lényeg a lényeg, ne habozz mert lemaradsz, ismerkedj, légy nyitott, és őszinte. Állj úgy a dolgokhoz, hogy nem baj ha nem lesz belőle semmi. Tényleg ne félj őszintének lenni, mert aki nem becsül meg az nem is érdemli meg, hogy az idődet ráfordítsd. Ó, és tudd hogy senki se hibátlan, még te se. Szóval annyira nagy elvárásaid ne legyenek. Inkább próbáld megtalálni a pozitívumot abban aki tetszik. Ha meg nem jön össze, hát engedd el. :) Tudod többféleképpen is kialakulhat a szerelem. Például: 1). Első pillantásra elvarázsol a fiú. 2). Megismerkedsz valakivel, elkezdtek több időt eltölteni egymással, és belehabarodsz. Egyébként meg nem kell aggódni, mindennek eljön az ideje. Remélem tudtam segíteni. 24/F
2019. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!