Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha érzitek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha érzitek, hogy egy olyan pasi közeledik, akit csak barátként tudtok kezelni, mit tesztek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy nem feltétlenül, teljesen ellenszenves pasi - csak hát az a kicsi nincs meg, hogy többet fogadjatok tőle.


Nálam úgy volt, hogy megismertem, azt mondta nagyon rossz a kapcsolata a jelenlegi pasijával. Egy hónap ismerettség után elmondtam, hogy én többet is el tudnék képzelni, de igen tudom, most nem mondhat semmit, én csak ezt el akartam mondani, mert ki tudja, mikor lesz vagy nem lesz lehetőségem - kicsit ijedt, később gondterhelt arc volt rá a válasz.


Erre következő héten rámirt, hogy jövök e xy buliba. Jöttem, nem változott semmi, de az este végén mondtam, hogy nem tudom mi van most veletek, de amit mondtam, fenntartom - ismét ijedtebb, megszeppent reakciót láttam tőle


Erre egy hét múlva megjelent valaki mással, kézen fogva. Kérdeztem, ez mi, hát a pasi csak félreérti, nem járunk. Azt már nem tudtam megkérdezni, miért fogta meg más pasinak a kezét, ha nem járnak, de nem is számit. Innentől felejtős.


Csak annyit akartam volna ezzel kérdezni, hogy lányok, milyen reakciótok van, ha valaki olyan közeledik, akiről már egyértelmű, de nem tudjátok viszonozni? Nem csináltok semmit? Álltatjátok? Hagyjátok hadd essen pofára magától, mint én?


2014. aug. 2. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Részemről, ha volt ilyen, megmondtam őszintén a srácnak, hogy nem tudok vele mást elképzelni barátságon kívül.

Van, aki nem tudta felfogni, de van olyan is, aki megértette és utána nem próbálkozott, viszont a baráti viszony megmaradt.

DE! Nem minden lány egyforma és nem mindenki reagál ugyanúgy a dolgokra. Ez ember és természet függő.

25/N

2014. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy 27 körüliek vagyunk mind a ketten
2014. aug. 2. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

én sose értettem amúgy mit csinálnak ekkora tragédiát egyesek a barátságból, jó ha ő konkrétan tényleg csak szexelni akar a lánnyal vagy valami oké,, akkor lényegtelen igazából.


DE most azt nem hiszem el, hogy itt minden lányba szerelmes lesz tövig xy és ha az a lány nem hajlandó vele összejönni akkor máris mindennek vége. A barátság egyszerűen kizárt.


Igazából ez a FRIENDZONE-os aszág is az egyik legnagyobb hülyeség. Mert ugye ez azt feltételezi, hogy elvileg te neked minden csajjal össze kéne tudnod jönni , nincs olyan hogy nem jössz be vagy bármi, hanem csupán berak a friendzonba,, mintha valami nem is tudom mi lenne,,.


Nekem a munkahelyem van egy lány, hát nő pár évvel idősebb nálam, na most csak hogy tisztázzuk 26 vagyok, csak hogyha a munkahelyből valami idősebb akárkire asszociálnának. Na hát van egy párja és egy gyereke is. DE tök jó fej, meg szeretem. De nekem így tök jó, barátok vagyunk meg minden.


Igazából nem futott át a fejemen, hogy na most pedig összejövök vele, és leszarom hogy pasija van. Nem is gondolok erre, csak most hogy itt leírom tudatosan.


De ha "elveszíteném" baromi rossz lenne. És egyébként is minél több lány barátod van annál jobb. Hát nekem pl pont nincs sok. Pont ezért örülök meg ettől a hülyeségtől, amikor egyesek ezért nyavalyognak most a te kérdésed nem olvastam végig, nem tudom nyavalyogsz-e vagy sem csak általánosságban mondom.


Mert amúgy kétlem hogy xy-éknak már annyi csaj ismerősük lenne, hogy jaj neee már megint egy...

2014. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!