Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lehetőségem?

Figyelt kérdés
Az van hogy szeretnék megismerni egy lányt aki nagyon tetszik es szimpatikus. Facebookon láttam élőben még nem. Multkor mentünk bulizni haverokkal es kiírta az fb hogy ő is ott lesz.gondoltam hogy hátha összefutunk es vegre tudok vele beszélni. Nem igy tortent mert nem talalkoztam vele... Na szoval irjak rá facebookon? Nem nagyon szeretek kozosségi oldalon ismerkedni. Valahogy nem az én világom. Rengeteg ismerosom van aki egesznap az fbt nyomja de en nem szeretem
2017. jan. 30. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz róla bármit hogy hova szokott járni, vagy van közös ismerősötök, ilyesmi akkor meg tudod keresni élőben és ott kezdj vele ismerkedni :) Vagy ha tényleg nagyon szeretnéd megismerni és nincs más lehetőség marad a Facebook. Ráírsz, beszélgettek annyit, hogy megbizonyosodjon róla normális srác vagy és már el is hívhatod valahova. Akár össze is jöhet végül egy randi és máris nem kell Facebookon ismerkedned
2017. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Óvatosan állnék a dologhoz. Zaklatásnak is vehetné. Azért megpróbálhatod, de azt ajánlom kevésbé nyomulós szöveggel próbálkozz. Pl. a milyen gyönyörű vagy, biztos nincs nálad esélyem duma nem jön be, mert vagy tíz hapsitól hallhatta az utóbbi napokban. Írj valami egyszerűt. „Szia, nem találkozunk már valahol? Nagyon ismerős vagy nekem.” Utána simán elkezdtek beszélgetni.☺
2017. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!